César manrique

Umělec César Manrique a jeho díla na Lanzarote

Dokud nenavštívíte Kanárský ostrov Lanzarote, jméno César Manrique vám asi nic neřekne. Ale pokud se někdy na ostrov vydáte, nejen že o něm uslyšíte na každém kroku, ale jeho práci, o které jste doposud neměli ani tušení, si doslova zamilujete. César Manrique totiž vdechl Lanzarote duši a utvořil z něj tak nezapomenutelné místo, jak jej nyní známe.

Přečíst

Co vidět na lanzarote zdarma

Co vidět na Lanzarote zdarma?

Lanzarote, jeden z nejkrásnějších Kanárských ostrovů, láká návštěvníky svou jedinečnou kombinací sopečné krajiny, nádherných pláží a fascinující historie. Ať už plánujete dovolenou s omezeným rozpočtem nebo jste prostě zvědaví na to, co tato ostrovní perla nabízí bez nutnosti utrácet, existuje mnoho fascinujících míst, která můžete navštívit na Lanzarote zdarma.

Přečíst

Tenerife s dětmi - vlk na cestách

Co podniknout s dětmi na Tenerife?

Kanárské ostrovy jsou oblíbené hlavně pro své jedinečné podnebí. Pokud se sem někdy rozhodnete vydat s celou rodinou, rozhodně neprohloupíte. Možností zábavy i poznání je nespočet, pro tentokrát přinášíme pár tipů na návštěvu toho největšího z kanárských ostrovů. Co podniknout s dětmi na Tenerife?

Přečíst

271692121

TOP 12 evropských kempů pro dovolenou s dětmi

Jednou ze nejoblíbenějších forem trávení dovolené bylo a stále je kempování. Ale zapomeňte na přespávání ve starých stanech a na tradičních místech, která znáte z dětství. Dneska vedou ultramoderní kempy, které se vyznačují dechberoucími vodními komplexy! V těchto kempech najdete i rozsáhlé animační programy pro děti, mnoho různorodých a bezpečných dětských hřišť a spoustu dalších vzrušujících atrakcí. Chorvatsko, Itálie, Slovinsko, Španělsko – to je jen několik z mnoha zemí, které mají co nabídnout. Níže je jen malá ukázka evropských kempů pro dovolenou s dětmi. 

Přečíst