fbpx

Návody

Jak si sehnat letenky? Kde si můžu najít to správné ubytování? Co všechno si můžu vzít do letadla? Jak probíhá let s malým dítětem? Na to všechno a dalším otázkám se věnujeme v následujících článcích.

 • travel hacking
  Návody

  Co to je Travel Hacking

  Anglické sousloví Travel Hacking, jak už pojem napovídá, je název pro systém, jak cestovat čím jak nejpohodlněji, v nejvyšších leteckých třídách, v nejlepších hotelích, ale za někdy až neuvěřitelně nízký zlomek skutečné ceny.

 • zavazadla do letadla
  Návody

  Jaké zavazadla do letadla si sebou můžu vzít?

  Bývaly doby, kdy při cestování letadlem bylo jedinou podmínkou nepřekročit váhový limit svého odbaveného kufru. O nic víc jsme se vlastně ani nemuseli starat. Zavazadlová politika aerolinek se ale v posledních letech dost změnila. A někdy je dost komplikované vyznat se v tom, jaké zavazadla do letadla si sebou můžu vzít.

 • Jak ušetřit na vstupech na atrakce v zahraničí?
  Návody,  Zábavní parky

  Jak ušetřit na vstupech na atrakce v zahraničí?

  Chystáte se na vytouženou zahraniční dovolenou nebo na ní dokonce už jste a najednou zjistíte, že vstupy do hradů a zámků, vodních a zábavních parků, muzeí nebo botanických zahrad jsou vyšší než jste si představovali? Tak se raději rozhodnete zkrátit svůj seznam míst, které chcete navštívit. A dost často je to škoda a pak vás mrzí. Dá se nějak ušetřit na vstupech na atrakce i v zahraničí a jak?

 • letenky pro děti 2 až 11 let
  Návody

  Letenky pro děti od 2 do 12 let

  Máte v plánu letět se svými dětmi a čekáte, že cena za jejich lístek bude asi tak poloviční? Není tomu tak! My se vám pokusíme letenky pro děti, jejich nákup a cenovou politiku alespoň trochu přiblížit.

 • jak ušetřit při cestování s dětmi
  Návody

  19 tipů jak ušetřit při cestování s dětmi

  Přiznejme si, že když někam jedeme sami, je jednoduché si z jedné mzdy zaplatit jednu cestu. Ale když se k tomu přidá dítě, je to finanční zátěž navíc. Další věcí pak je, že svým potomkům toho neumíme moc odepřít. Proto jsme sepsali našich 19 tipů jak ušetřit při cestování s dětmi.

 • poprvé letadlem
  Návody

  Kam letět poprvé letadlem s dítětem?

  Jedna z nejčastějších otázek, na kterou se nás ptáte je: „Kam jet na dovolenou poprvé letadlem s dítětem?“ Odpověď však není tak jednoznačná a opravdu záleží na mnoha faktorech. Který směr bude nejlepší? Jet někam daleko nebo si pro začátek vybrat kratší trasu? Letět s batoletem nebo počkat až bude dítko trochu větší? A nakonec… Je to vůbec možné?

 • kočárek do letadla
  Návody

  Jaký kočárek do letadla si vybrat?

  Pokud máte doma malé dítě a chystáte se letadlem na dovolenou, služební cestu nebo jen tak na návštěvu a potřebujete sebou vzít nějaký skladná kočárek, jste na správném místě. My vám poradíme a ukážeme ty aktuálně nejoblíbenější vozítka všech cenových kategorií, která se dají složit do velikosti palubního zavazadla. Takže jaký kočárek do letadla si tedy vybrat?

 • Letadlem s malým dítětem - Vlk na cestách
  Návody

  Letadlem s malým dítětem

  Pár tipů na to, jak přežít v pohodě a bez stresu cestu letadlem s malým dítětem. Cestování letadlem s malým dítětem není nic neobvyklého, ale přesto z toho míváme strach. Nechte se inspirovat:

 • Návody

  Letadlem s kočárkem

  Letět letadlem s malým dítětem bývá často považováno za problém. Natož pak letět letadlem s kočárkem. Ale není tomu tak. Problém z toho dělá jen strach a hlavně nevědomost toho, co nás může čekat.

 • aplikace které při cestování oceníte
  Návody

  Užitečné aplikace, které při cestování oceníte

  Většina z nás již v dnešní době má chytrý telefon s připojením na internet a neudělá bez něj pomalu ani krok. A právě mobilní telefon může být při cestování nepostradatelnou věcičkou. My na něj nedáme dopustit a jaké že to jsou užitečné aplikace, které při cestování oceníte i vy?