Beskydy

Nejlepší hotely v Beskydech

Dovolená nebo jen odpočinkový víkend v České republice v prostředí krásné krajiny Beskyd, proč ne. Moravskoslezské Beskydy se pyšní nejen svou faunou a florou, ale i výjimečnou architekturou a historií. Navíc jsou doslova protkané turistickými i cyklostezkami. Pokud se sem rozhodnete vyrazit sepsali jsme pro vás přehledně ty nejlepší hotely v Beskydech.

Přečíst

Top 10 ubytování v české republice, kde jsou děti vítány

Top 10 ubytování v České republice, kde jsou děti vítány

Tentokrát jsme pro vás připravili výčet námi vybraných ubytovacích resortů napříč naší republikou, které mají co nabídnout hlavně rodinám s dětmi. Takže Top 10 ubytování v České republice, kde jsou děti vítány. Všechny zde uvedené ubytovací zařízení jsou uzpůsobeny tak, aby si rodiče měli šanci odpočinout a děti se při tom neměli šanci nudit.

Přečíst

Img 4270 scaled e1595072327497

Ostravice – dovolená s dětmi v Beskydech

Beskydy jsou pohoří na severovýchodě republiky, jen co by z Ostravy kamenem dohodil. A na to, že se jedná o hory, jsou ideální pro strávení dovolené s dětmi a to i s těmi v kočárku. Pojďme si tedy ukázat něco z toho, na co všechno vás může v Beskydech čekat a na co se vy i děti můžete těšit.

Přečíst

Hukvaldy

Tip na výlet – Hukvaldy

Malá, nenápadná vesnička v Moravskoslezském kraji nedaleko Frýdku Místku, někteří o ni dost možná ani neslyšeli. Ale Hukvaldy toho nabízí tolik, že je to skvělý tip na celodenní výlet s dětmi, i bez nich. Byl by hřích tuto historií, hudbou a přírodou propojenou oblast nezmínit.

Přečíst

F3c3b96c c901 42d9 9b6c 5e88bd537121 1 105 c

Tip na výlet – za zvířátky k Uherskému Hradišti

Tento náš tip je určený hlavně dětem. Přece které dítě by nezajímaly zvířátka? Větší, menší, živá, dřevěná, z kovu, pod vodou, ve vzduchu i na souši. A proč tip na výlet za zvířátky právě k Uherskému Hradišti? Stačí si dál přečíst následující řádky a pochopíte, že právě v okolí tohoto města je toho k vidění opravdu hodně.

Přečíst

Zábavní parky - vlk na cestách

Top 5 zábavních parků v České republice

Kam za zábavou s dětmi v České republice? V posledních letech rostou zábavní parky jako houby po dešti. Každý má své téma, velikost i zaměření. Ale které jsou ty nejlepší, největší a nejoblíbenější? Přinášíme vám náš výběr Top 5 zábavních parků v České republice.

Přečíst

Kovozoo - slon

KOVOZOO – první zoo v ČR bez klecí

KOVOZOO je unikátní zařízení ve Starém Městě u Uherského Hradiště, ve kterém se vyblbnou nejen děti. Perfektní na půldenní výlet. Kde jinde uvidíte najednou tolik zvířat (a nejen zvířat) bez klecí, na které můžete dokonce sahat, aniž by jste se báli plivance, kousnutí, bodnutí nebo jiné zvířecí obrany.

Přečíst