Dovolená na ostrově Fuerteventura

Tip na červnovou dovolenou na španělském ostrově Fuerteventura s dětmi v hotelu s bazénem kousek od pláže za 6.900,-Kč/osobu (letenky+ubytování+auto).

Kanárské ostrovy vynikají svým ideálním klimatem, které je předurčuje k dovolenkové destinaci po celý rok. Sedm Kanárských ostrovů se chlubí stejným počasím, které se tady drží po celý rok. Teploty se pohybují v rozmezí 20 – 30°C. Moře je sice díky Atlantiku o něco studenější než voda ve Středozemním moři, ale to neznamená, že se v něm nedá koupat. Pokud vám příjde atlantická voda studená, alternativou jsou hotelové bazény, kde se lze koupat po celý rok. Nicméně ostrov Fuerteventura je mezi Kanárskými ostrovy označován za nejteplejší.

Vybíráme termín 13.-20.6.2021

Přímé lety k dispozici z polských Katovic na španělský ostrov Fuerteventura s leteckou společností Wizzair za 14.683,- Kč (3.671 Kč /os) – cena bez zavazadel. Za malé palubní zavazadlo a za sedadla bude třeba si připlatit cca 4.800,- Kč (1.200 Kč/osobu), celková cena za 4 letenek se tak vyšplhá na 19.483,-Kč (4.871,-Kč). Pokud si připlatíte za členství ve Wizzair klubu, cena letenek se vám o trochu sníží. Rezervovat můžete přímo na stránkách aerolinek Wizzair nebo třeba na momondo.cz

Dovolená na ostrově fuerteventura

Na výběr z ubytování je toho v tomto termínu hodně, ceny začínají již na 4tis/ týden pro 4 ososby. Kompletní nabídka zde. Kvůli pohodlí, ale vybíráme dvouložnicový apartmán v hotelu s bazénem, kousek od pláží, obchodů i letiště za 6.535 Kč (1.634,-Kč /os/ pobyt) – la Caleta Casa del Sole.

Dovolená na ostrově fuerteventura
la Caleta Casa del Sole

Výše uvedený hotel se nachází 20 km od letiště a nabízí svým hostům za poplatek i letištní transfer. Což je ta nejideálnější a nejpohodlnější možnost. Ale na Kanárských ostrovech není ani problém vzít si na bližší vzdálenosti taxi. Ceny taxislužeb jsou mírně nižší než u nás.

My ale jako vždy doporučujeme pro transfer z letiště na ubytování vypůjčení auta, díky čemuž si budete moci v průběhu pobytu projet ostrov celý. Cena za týdenní pronájem auta začíná na krásných 1580 Kč/ týden. Rezervovat můžete u Rentalscars.com

Dovolená na ostrově fuerteventura
Cs

Suma sumárum 19.483 + 6.535 + 1.580 = 27.598,- Kč za ubytování v hotelu s bazénem poblíž pláže, letenky a pronájem auta pro rodinu se 2 dětmi za týdenní zájezd na španělském ostrově Fuerteventura (cca 6.900,-Kč/os/pobyt). 

POZN. Konečná cena může být nižší i vyšší, dle vašich konkrétních potřeb a požadavků na služby ubytovacího zařízení, letecké společnosti a půjčovny automobilů.

53342fa26c8f7

Buďte první, kdo se dozví o našich nejnovějších tipech pro cestování s dětmi i bez nich.

Přihlaste se k odběru novinek!

Newsletter je spíše občasníkem. Nebudeme vás obtěžovat častěji než 1x týdně.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Napsat komentář