fbpx
Beskydy
Dovolená a výlety v České republice,  Tipy na Dovolenou

Nejlepší hotely v Beskydech

Dovolená nebo jen odpočinkový víkend v České republice v prostředí krásné krajiny Beskyd, proč ne. Moravskoslezské Beskydy se pyšní nejen svou faunou a florou, ale i výjimečnou architekturou a historií. Navíc jsou doslova protkané turistickými i cyklostezkami. Pokud se sem rozhodnete vyrazit sepsali jsme pro vás přehledně ty nejlepší hotely v Beskydech.

Penzion Jurášek

hotely v beskydech

Luxusní čtyřhvězdičkový penzion v Kunčicích pod Ondřejníkem nabízí jednadvacet vybavených dvoulůžkových pokojů. Romantické pokoje s terasou a luxusní Juráškovo apartmá. Součástí zařízení je i wellness centrum a bazén. Hotelu půjčují elektrokola, tak se projeďte po okolí, Beskydy jsou doslova protkané cyklostezkami. Penzion obklopuje nádherná zahrada s jezírkem a výhledem na okolní lesy. Zažijete tady uklidňující atmosféru, zregenerujete tělo i mysl a načerpáte energii.

Hodnocení ubytování na Penzion Jurášek na Firmy.cz

Luxus pod Ondřejníkem – Penzion Jurášek >>

Wellness Hotel Ondrášův dvůr

hotely v beskydech

Hotel Ondrášův dvůr se nachází nedaleko obce Bílá-Mezivodí. Resort je obklopen lesy a a nádherná zahrada. Naleznete zde jak hlavní hotelovou budovu, tak několik vil s pokoji nebo apartmány. Kromě wellness zóny resort disponuje také jedinečným Thermal Parkem, kde se můžete ponořit do kádí s teplou vodou a užívat si výhledu do okolí se skleničkou v ruce.  V areálu se nachází dvě přírodních jezera – jedno s filtrovanou a sluncem vyhřívanou vodou, druhé slouží k pozorování ryb. Zvláštností tohoto hotelu je i Tropic – písečná pláž s vyhřátým pískem, stálou teplotou 30C, pod paprsky umělého slunce a s projekcí a šuměním moře, kde si budete připadat jako v Karibiku. Jen pozor, Wellness Hotel Ondrášův dvůr si udržuje koncepci Adults only – tzn. vše je přizpůsobeno dospělým.

Hodnocení ubytování na Hotel Ondrasuv Dvur Bila na Firmy.cz

Relaxace v Thermal Parku – Hotel Ondrášův dvůr >>

Resort CATTALEYA 

hotely v beskydech

Jedinečný resort v Čeladné, který je tak citlivě postaven uprostřed lesa, že se budete cítit jeho součástí. Kolem vás bude naprostý klid. Luxusní boutiquová vila disponuje pouhými 7 pokoji, a tak se tu o vás budou starat s maximální péčí. Každý ze sedmi pokojů je originál. Vybrat si můžete pokoj s velkou terasou a nejmodernější privátní vířivkou či apartmá s vlastní houpačkou. Odpočinková část část se skládá ze 3 druhů saun, vířivky, po zahradě rozmístěných sezeních a lehátek. Na vile vám také rádi připraví piknikový koš, plný dobrot. Denně si můžete zajít do místní zážitkové restaurace na degustační menu. Nově je tady připravena také vinárna s krbem a možností soukromé ochutnávky vín.

Hodnocení ubytování na Villa Cattaleya Celadna na Firmy.cz

Soukromí uprostřed lesa – Resort CATTALEYA >>

Grandhotel Tatra

hotely v beskydech

Grandhotel Tatra Hotel se nachází na slunném svahu valašské krajiny v malebné obci Velké Karlovice, v CHKO Beskydy. Jedná se o luxusní hotel takže ti, kteří za všech okolností vyžadují to nejlepší, tady budou spokojeni. Budou vás tady hýčkat a obklopí vás vším, na co si jen vzpomenete. Hotelové wellness zahrnuje venkovními vířivky, několik druhů saun a hlavně vnitřní nerezový bazén s vlastním barem. Využít můžete i privátní wellness. Pokud máte děti, ve zdejším resortu jim vychází taky vstříc a nechybí tady ani dětská herna.

Hodnocení ubytování na Grandhotel Tatra na Firmy.cz

Luxus v Grandhotelu Tatra >>

ENDEMIT Boutique Hotel & Spa

hotely v beskydech

ENDEMIT Boutique Hotel & Spa je moderní zařízení v Horní Bečvě, které je citlivě zasazeno do krajiny nad přehradou. Díky tomu nabízí jedinečný výhled do údolí. Resort nabízí ubytování ve 36 pokojích. Apartmány s kapacitou 2–6 lůžek disponují plně vybavenou kuchyní včetně myčky nádobí. Dva apartmány mají dokonce privátní saunu a třicetimetrovou terasu s výhledem na údolí. Relaxační zóna hotelu Endemit pak nabízí bazén, pět druhů saun, vířivku nebo si můžete dopřát masáž. Vedle hotelového komplexu naleznete víceúčelové hřiště s umělým povrchem, kde si na své přijdou hráči tenisu, nohejbalu, basketbalu nebo třeba fotbalu.

Hodnocení ubytování na Endemit Boutique Hotel Spa na Firmy.cz

Odpočinek s výhledem – ENDEMIT Boutique Hotel & Spa >>

Jsme VLaďka a Kamil, zkráceně VLK, a máme dohromady 4 děti. Milujeme cestování a baví nás svými výlety inspirovat ostatní rodiče a pomáhat jim nacházet zajímavá místa u nás i v zahraničí. Náš příběh si přečtěte zde >>

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *