fbpx
Zábavní parky - Vlk na cestách
Dovolená a výlety v České republice,  Kam na výlety,  Zábavní parky

Top 5 zábavních parků v České republice

Kam za zábavou s dětmi v České republice? V posledních letech rostou zábavní parky jako houby po dešti. Každý má své téma, velikost i zaměření. Ale které jsou ty nejlepší, největší a nejoblíbenější? Přinášíme vám náš výběr Top 5 zábavních parků v České republice.

A tady jsou:

Dinopark

zábavní parky v české republice
DinoPark

Za poznáním prahistorického světa zábavnou formou. Věrné modely dinosaurů (statické i robotické) situované do různých scén pobaví nejen děti. Navíc toho park nabízí mnohem víc než jen mnohdy pohyblivé modely dinosaurů. V zahradě se můžete projet DinoExpressem, naleznete zde také různé prahistorické druhy rostlin nebo prezentaci artefaktů z období starohor, prvohor a druhohor, skutečných nálezů na území České republiky. Dále můžete navštívit DinoAquarium nebo se pobavit ve 4D kině. Dinopark naleznete hned na 5 místech České republiky a to v: Liberci, Ostravě, Praze, Plzni a Vyškově.

Za dinosaury třeba do Plzně >>

Western Park Boskovice

zábavní parky v české republice
Western Park Boskovice

Kousek od Brna se v bývalém pískovcovém lomu nachází malebné westernové městečko. Je vaším snem stát se kovbojem nebo indiánem? Váš sen vám tady splní. Jízda na koni, rýžování zlata, indiánská vesnice, házení lanem, střelba a mnoho dalšího.

Užijte si zábavu v oblasti Moravského Krasu >>

Merlin’s KinderWelt

zábavní parky v české republice
Merlin’s Kinderwelt

Ve Znojmě na hranicích s Rakouskem naleznete nespočet atrakcí. Zábavní park zde vyrostl z bývalého relaxačního areálu a těší se velkému ohlasu. Naleznete zde více než 200 atrakcí pro malé i velké. Užít si můžete zábavu na ruském kole, kolotočích, trampolínách, skluzavkách, autodráhách, skoky lodičkou do vody, pirátskou střelnici, dětský vláček i minigolf.

Nejen za vínem na Znojemsko >>

Mirakulum

zábavní parky v české republice
Mirakulum

Zábava a poznání v jednom, to je zábavní park Mirakulum v Milovicích nad Labem ve středních Čechách. Místo plné her, zábavy, rostlin, zvířat a mnohého dalšího. Jsou zde připraveny jak aktivní, tak odpočinkové zóny. Nějen děti zažijí množství zábavy v kouzelném hradu s katakombami, obřím pískovišti, přírodním bludišti, lanovém centru, lesním městečku, kontaktním ZOO, na obřích houpačkách nebo v jedinečném Vodním světě. Unikátní venkovní komplex se systémem potoků, potůčků, koryt s padající, stříkající a tekoucí vodou, včetně stavidel, čerpadel a mlýnků, ve kterém děti mohou určovat a měnit směr toku vody zaručuje, že od něj děti budete odtrhávat jen velmi těžko.

Za zábavou do středočeského kraje >>

Permonium

zábavní parky v české republice
Permonium

Nedaleko Brna v Oslavanech v areálu strojíren nalezneme zábavní park s příběhem Permonium. Zabaví se zde nejen děti, ale i dospělí. Pro návštěvníky jsou připraveny dovednostní i vědomostní úkoly, které je provází celým parkem. Na své trase můžete zažít příběh jednoho z šesti oslavanských permonů. Každá trasa skrývá přes 30 atrakcí ve třech různých úrovních náročnosti. Pokud zvládne splnit všechny aktivity, vyhrává poklad. Naleznete zde největší nadzemní bludiště v ČR, důlní jezero, sopku propojenou s lanovým centrem, prales a důlní štoly a další. K parku patří i nově vzniklý zábavní park určený pro nejmenší děti – Duhový svět. 

Další tipy na výlety po ČR najdete tady >>

 
 
Úplný přehled všech zábavních parků v České republice naleznete tady
 
 

Jsme VLaďka a Kamil, zkráceně VLK, a máme dohromady 4 děti. Milujeme cestování a baví nás svými výlety inspirovat ostatní rodiče a pomáhat jim nacházet zajímavá místa u nás i v zahraničí. Náš příběh si přečtěte zde >>

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *