fbpx
kempy v Polsku u moře
Dovolená a výlety v Polsku,  Kam na výlety

Nejlepší kempy v Polsku u moře

V posledních letech roste obliba kempů. A díky tomu stále přibývá kvalitně vybavených míst, kde si můžeme nejen postavit stan nebo zaparkovat karavan, ale také využít mnoho dalších vymožeností. Pokud rádi trávíte čas u Baltského moře a chcete se cítit blízko přírody, představujeme vám ty nejlepší kempy v Polsku u moře.

Číst také – Nejkrásnější pláže v Polsku >>

Kemp Wiking – Dziwnówek

Kemp Wiking

Kemp Wiking v Dziwnówku je místem, kde můžete trávit čas ve stanu, karavanu nebo stylových chatičkách. Toto místo láká krásným borovým lesem, který v kombinaci s mořským vánkem vytváří neodolatelnou kombinaci. Kemp Wiking se může pyšnit nejen blízkým přístupem k moři, ale také k laguně, která je mnohem klidnější než Baltské moře. Toto místo stojí za doporučení, protože již několikrát získalo titul Mistr Camping pro nejlepší kempy v Polsku u moře.

Pro zajištění bezpečnosti je celý areál kempu oplocený 2metrovým kovovým plotem, 24 hodin monitorován a střežen. Na návštěvníky čeká bar rychlého občerstvení, dobře vybavená společenská místnost, turistická kuchyně pod širým nebem, sociální zařízení, bezbariérové ​​koupelny s potřebnými pomocnými zařízeními, obchod s potravinami, bezdrátové připojení k internetu. Nudit se zde nebudou ani sportovní nadšenci a děti. Najdete zde dětské hřiště, venkovní posilovnu, basketbalové hřiště, volejbalové hřiště, minigolf a stůl na stolní tenis.

Kemp Wiking >>

Camping Molo Surf SPOT – Jastarnia

Camping Molo Surf SPOT

Pokud chcete zažít atmosféru surfování, vodních sportů i klidné vody Pucké zátoky, musíte vyrazit na Molo Surf SPOT v Jastarnii. Jen pár metrů od pláže máte možnost postavit si stan nebo zaparkovat karavan a užívat si blízkost zálivu. Resort mimo to nabízí i ubytování v mobilních domcích, karavanech a bungalovech. I zde najdete sportovní a rekreační základnu, která slibuje pohodovou dovolenou v jedinečné atmosféře, kterou jinde nenajdete.

Hosté mají k dispozici CHiLLi Bar Pier, chillout zónu a Spa & Beauty zónu. Dále se zde nachází: restaurace, 2 zóny WC a koupelny, dětské hřiště, obchod s potravinami a oděvy, sportovní hala, multifunkční sportovní hřiště a tenisový kurt. Díky bohaté rekreační nabídce a jedinečné atmosféře budete na odpočinek v tomto místě ještě dlouho vzpomínat.

Camping Molo Surf SPOT >>

Camping Baltic – Kołobrzeg

Camping Baltic

Zajímavá místa na kempování nabízejí i větší města u Baltského moře. Kołobrzeg je lázeňské město a právě zde, uprostřed zeleně přímořského parku, se nachází Camping Baltic. Zařízení leží 500 metrů od moře, kde na vás čeká krásná písečná pláž. Pokud oceňujete blízkost přírody a zároveň si chcete odpočinout v moderním, turisticky atraktivním kempu, pak musíte do Kołobrzegu.

Na návštěvníky zde čeká kemp s vyhrazenými místy pro obytné vozy a karavany a také velký prostor na travnaté ploše. Ubytování nabízí také ve vlastních vybavených chatkách. Hosté mají k dispozici prádelnu, turistickou kuchyni s jídelnou a místa na mytí nádobí. Camping Baltic dále nabízí: volejbalové a basketbalové hřiště, hřiště pro děti, stolní fotbal, stolní tenis, arkádové hry, air hockey, společenskou místnost s TV, bezdrátové připojení k internetu, půjčovnu kol a Bistro-Bar a Mini Market Baltic.

Camping Baltic >>

Park 45 – Sopoty

Kemp Park 45

Také v Sopotech, v bezprostřední blízkosti Gdaňského zálivu a sopotského mola, můžete strávit dovolenou v kempu. Park 45 je perfektně umístěný. V centrum, které vám umožní relaxovat při poslechu zvuku vln a zároveň vám dá šanci užít si atrakce Sopotu. Na ploše 3,2 ha se nachází přírodní zeleň s vyhrazenými místy pro obytné vozy, karavany a stany. Kemp nabízí ubytování i ve vlastních moderních bungalovech. Park 45 je zastíněný areál s plným přístupem k sociálnímu a gastronomickému zařízení. Z restaurace v areálu je krásný výhled na moře (z horního patra), což vám zpříjemní jídlo. Pokud dáváte přednost přípravě vlastní stravy, můžete využít chráněný přístřešek umístěný v kempu.

Kemp Park 45 >>

Sielski Hel

Sielski Hel

Město Hel – co vidět? >>

Sielski Hel je intimní kemp na špičce polského poloostrova Hel. Areál je obklopen borovým lesem, necelých 300 metrů od moře. Sielski Hel je stvořen pro ty, kteří hledají klid, pohodu a odpočinek v uprostřed lesa. Kemp se nachází v blízkosti majáku, 200 metrů od centra města. Blízkost přírody a skutečně idylická atmosféra dělají ze resortu ideální místo pro odpočinek s rodinou nebo přáteli. V areálu naleznete parkovací místa pro karavany i travnatou plochu pro stany. Kemp navíc nabízí možnost ubytování ve vlastních vybavených stanech s elektrickým osvětlením, karavanech nebo mobilních domcích.

Sielski Hel >>

Jsme VLaďka a Kamil, zkráceně VLK, a máme dohromady 4 děti. Milujeme cestování a baví nás svými výlety inspirovat ostatní rodiče a pomáhat jim nacházet zajímavá místa u nás i v zahraničí. Náš příběh si přečtěte zde >>

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *