fbpx
kempy v Polsku u moře
Dovolená a výlety v Polsku,  Kam na výlety

Nejlepší kempy v Polsku u moře

V posledních letech roste obliba kempů. A díky tomu stále přibývá kvalitně vybavených míst, kde si můžeme nejen postavit stan nebo zaparkovat karavan, ale také využít mnoho dalších vymožeností. Pokud rádi trávíte čas u Baltského moře a chcete se cítit blízko přírody, představujeme vám ty nejlepší kempy v Polsku u moře.

Číst také – Nejkrásnější pláže v Polsku >>

Kemp Wiking – Dziwnówek

Kemp Wiking

Kemp Wiking v Dziwnówku je místem, kde můžete trávit čas ve stanu, karavanu nebo stylových chatičkách. Toto místo láká krásným borovým lesem, který v kombinaci s mořským vánkem vytváří neodolatelnou kombinaci. Kemp Wiking se může pyšnit nejen blízkým přístupem k moři, ale také k laguně, která je mnohem klidnější než Baltské moře. Toto místo stojí za doporučení, protože již několikrát získalo titul Mistr Camping pro nejlepší kempy v Polsku u moře.

Pro zajištění bezpečnosti je celý areál kempu oplocený 2metrovým kovovým plotem, 24 hodin monitorován a střežen. Na návštěvníky čeká bar rychlého občerstvení, dobře vybavená společenská místnost, turistická kuchyně pod širým nebem, sociální zařízení, bezbariérové ​​koupelny s potřebnými pomocnými zařízeními, obchod s potravinami, bezdrátové připojení k internetu. Nudit se zde nebudou ani sportovní nadšenci a děti. Najdete zde dětské hřiště, venkovní posilovnu, basketbalové hřiště, volejbalové hřiště, minigolf a stůl na stolní tenis.

Kemp Wiking >>

Camping Molo Surf SPOT – Jastarnia

Camping Molo Surf SPOT

Pokud chcete zažít atmosféru surfování, vodních sportů i klidné vody Pucké zátoky, musíte vyrazit na Molo Surf SPOT v Jastarnii. Jen pár metrů od pláže máte možnost postavit si stan nebo zaparkovat karavan a užívat si blízkost zálivu. Resort mimo to nabízí i ubytování v mobilních domcích, karavanech a bungalovech. I zde najdete sportovní a rekreační základnu, která slibuje pohodovou dovolenou v jedinečné atmosféře, kterou jinde nenajdete.

Hosté mají k dispozici CHiLLi Bar Pier, chillout zónu a Spa & Beauty zónu. Dále se zde nachází: restaurace, 2 zóny WC a koupelny, dětské hřiště, obchod s potravinami a oděvy, sportovní hala, multifunkční sportovní hřiště a tenisový kurt. Díky bohaté rekreační nabídce a jedinečné atmosféře budete na odpočinek v tomto místě ještě dlouho vzpomínat.

Camping Molo Surf SPOT >>

Camping Baltic – Kołobrzeg

Camping Baltic

Zajímavá místa na kempování nabízejí i větší města u Baltského moře. Kołobrzeg je lázeňské město a právě zde, uprostřed zeleně přímořského parku, se nachází Camping Baltic. Zařízení leží 500 metrů od moře, kde na vás čeká krásná písečná pláž. Pokud oceňujete blízkost přírody a zároveň si chcete odpočinout v moderním, turisticky atraktivním kempu, pak musíte do Kołobrzegu.

Na návštěvníky zde čeká kemp s vyhrazenými místy pro obytné vozy a karavany a také velký prostor na travnaté ploše. Ubytování nabízí také ve vlastních vybavených chatkách. Hosté mají k dispozici prádelnu, turistickou kuchyni s jídelnou a místa na mytí nádobí. Camping Baltic dále nabízí: volejbalové a basketbalové hřiště, hřiště pro děti, stolní fotbal, stolní tenis, arkádové hry, air hockey, společenskou místnost s TV, bezdrátové připojení k internetu, půjčovnu kol a Bistro-Bar a Mini Market Baltic.

Camping Baltic >>

Park 45 – Sopoty

Kemp Park 45

Také v Sopotech, v bezprostřední blízkosti Gdaňského zálivu a sopotského mola, můžete strávit dovolenou v kempu. Park 45 je perfektně umístěný. V centrum, které vám umožní relaxovat při poslechu zvuku vln a zároveň vám dá šanci užít si atrakce Sopotu. Na ploše 3,2 ha se nachází přírodní zeleň s vyhrazenými místy pro obytné vozy, karavany a stany. Kemp nabízí ubytování i ve vlastních moderních bungalovech. Park 45 je zastíněný areál s plným přístupem k sociálnímu a gastronomickému zařízení. Z restaurace v areálu je krásný výhled na moře (z horního patra), což vám zpříjemní jídlo. Pokud dáváte přednost přípravě vlastní stravy, můžete využít chráněný přístřešek umístěný v kempu.

Kemp Park 45 >>

Sielski Hel

Sielski Hel

Sielski Hel je intimní kemp na špičce polského poloostrova Hel. Areál je obklopen borovým lesem, necelých 300 metrů od moře. Sielski Hel je stvořen pro ty, kteří hledají klid, pohodu a odpočinek v uprostřed lesa. Kemp se nachází v blízkosti majáku, 200 metrů od centra města. Blízkost přírody a skutečně idylická atmosféra dělají ze resortu ideální místo pro odpočinek s rodinou nebo přáteli. V areálu naleznete parkovací místa pro karavany i travnatou plochu pro stany. Kemp navíc nabízí možnost ubytování ve vlastních vybavených stanech s elektrickým osvětlením, karavanech nebo mobilních domcích.

Sielski Hel >>

Jsme VLaďka a Kamil, zkráceně VLK, a máme dohromady 4 děti. Milujeme cestování a baví nás svými výlety inspirovat ostatní rodiče a pomáhat jim nacházet zajímavá místa u nás i v zahraničí. Náš příběh si přečtěte zde >>

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *