fbpx
Kréta bez cestovky
Tipy na Dovolenou,  Tipy na dovolenou v Řecku

Kréta bez cestovky o letních prázdninách

Tip na dovolenou na ostrově Kréta bez cestovky přes červencové svátky s dětmi za 3.981,-Kč/osobu (letenky+ubytování) v moderním jednoložnicovém apartmánu u pobřeží.

Kréta je největším, nejjižnějším řeckým ostrovem a zároveň kolébkou evropské kultury. Klima na ostrově je typicky středomořské, dokonce i kolem Vánoc je zde až 17°C. Kromě památek z různých období nebo skvělé kuchyně přitahuje Kréta turisty svými písečnými plážemi. Fenomenální pláž Balos s bílým pískem a křišťálově čistou tyrkysovou vodou, růžová pláž Elafonisi, nejfotografovanější pláž Balos nebo pláž Vai, ve které roste divoký palmový háj.

Více o řeckých ostrovech si můžete přečíst tady >>

Vybíráme termín 13.7.-20.7.2022

Letenky k dispozici z polských Katowic do řeckého Heraklionu za 7.412,- Kč (1.853 Kč /os) s tureckou aerolinkou Corendon. V ceně už je i malý palubní kufřík. Rezervovat můžete třeba na Momondo.cz.

Kréta bez cestovky

Na výběr z ubytování je toho hodně v cenách již od 6.000 Kč za pobyt. Kompletní nabídka zde. My vybíráme krásný skvěle hodnocený moderní jednoložnicový apartmán přímo u pobřeží – Irene Beach Apartments za 8.512 Kč  (2.128 Kč /os /pobyt).

Kréta bez cestovky
Irene Beach Apartments

Výše uvedené ubytování se nachází cca 18km od letiště a nabízí za poplatek službu letištního transferu (sami si vás vyzvednou na letišti a přivezou do ubytovacího zařízení). Stačí je jen při rezervaci pobytu o tuto službu požádat.

Pro transfer z letiště na ubytování můžete využít i vypůjčení auta. Hlavně kvůli rozloze Kréty a množství památek, které nabízí, je auto velkou výhodou. Cena za týdenní pronájem auta v sezóně ale začíná na částce 5.250 Kč/ týden. Rezervovat můžete u Discover Cars >>

Kréta bez cestovky

Pokud máte pocit, že cestování bez cestovky je komplikované, stejný hotel mají v nabídce i cestovní kanceláře, jen cena za něj bude trochu vyšší. Odkaz na něj tady >>

kréta

Suma sumárum letenky+ubytování = 7.412 + 8.512 = 15.924,- Kč za letenky a ubytování v apartmánu u pobřeží pro rodinu se 2 dětmi v červenci svátky za týdenní dovolenou v Řecku na ostrově Kréta, tj. 3.981,-Kč/os/pobyt.

POZN. Konečná cena může být nižší i vyšší, dle vašich konkrétních potřeb a požadavku na služby ubytovacího zařízení, letecké společnosti a půjčovny automobilů. Toto je pouze vzorová kalkulace, ceny a dostupnost uvedených služeb se mohou v čase lišit.

Jsme VLaďka a Kamil, zkráceně VLK, a máme dohromady 4 děti. Milujeme cestování a baví nás svými výlety inspirovat ostatní rodiče a pomáhat jim nacházet zajímavá místa u nás i v zahraničí. Náš příběh si přečtěte zde >>

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *