fbpx
ubytování v polsku
Dovolená a výlety v Polsku,  Kam na výlety,  Tipy na Dovolenou

Top 10 ubytování v Polsku, kde jsou děti vítány

Když na dovolenou, tak jedině s rodinou! Stačí si vybrat ten správný hotel. Nejlépe takový, který zaujme nejen skvělou polohou a blízkostí inspirativních atrakcí, ale bude také sám o sobě skutečným centrem zábavy, kde se nikdo nebude nudit. Proto jsme pro vás připravili přehled míst, kde si dovolenou užije každý člen rodiny. Podívejte se na nejlepší ubytování v Polsku, kde jsou děti vítány.

Hotel Robert’s Port, Mazurská jezera

ubytování v Polsku

Hotel Robert’s Port Lake Resort & SPA v minulosti vyhrál nejvyšší příčku v polské kampani „Family Friendly Hotel“ a zároveň první místo v kategorii „Pro rodinu“ v soutěži Best Hotel Awards, což mluví za vše. Samotný hotel není obyčejný a na malé průzkumníky (a jejich rodiče) čekají lákavá překvapení téměř na každém kroku. Již při příjezdu na recepci dostávají ti nejmenší malý dárek. Když je pak nebude bavit pouhé obdivování bílých plachet klouzajících na jezeře Tałty nebo odpočívání na hotelové pláži, mohou postupně navštívit brouzdaliště, hřiště s trampolínou, videohernu nebo prostorný Batolecí klub, kde se vyřádí nejen na opičí dráze nebo v bazénu s míčky, ale také v kreativní zóně nebo v kině.

Na ty, kteří stále nebudou mít dost, čekají na recepci deskové hry, knihy a kreslené filmy na DVD. Starší děti si zase rády vyzkouší své umění na střelnici nebo v kulečníkové herně. Na závěr se sluší dodat, že hotel – jak se na mazurskou oázu relaxace sluší – má nejen vlastní přístav a půjčovnu vodního vybavení, ale také flotilu výletních lodí. Ideální pro odpolední plavbu s rodinou.

Hotel Robert’s Port >>

Osada Śnieżka, Krkonoše

Osada Śnieżka v Krkonoších znamená spousty zábavy i klidu a hlavně výhled na Sněžku, Western City, Termy Cieplickie i tajemné město Karpacz. Navíc v okolí najdete tolik atrakcí, že ani dva měsíce prázdnin vám stačit nebudou. Začněme Centrem rodinné zábavy – místnost s kulečníkem, stolním tenisem, air hockey, šipkami, stolním fotbalem a hernou je skvělou zábavou pro celou rodinu. Pro menší děti je k dispozici venkovní hřiště a herna s multimediálním herním koutkem. Navíc ve vybraných termínech tady probíhá program organizovaný animátory. Rodiče se nemusí bát, že si na dovolenou zapomenou něco přibalit, pokoje jsou vybaveny mj. dětskou postýlkou, vaničkou a židličkou na krmení.

Aktivity v Polských Krkonoších >>

A co dospělí? Bazén, sauny a SPA, jejichž nabídka obsahuje mj. zvukovou masáž tibetských mís a ájurvédské rituály. Jedná se o speciální rituály, které vám umožní nejen relaxovat na místě, ale budou fungovat i dlouho poté, co opustíte hotel. Pro příznivce vodní zábavy jsou k dispozici: finská sauna, infrasauna, pára, 4 jacuzzi vany, brouzdaliště pro děti a navíc masážní stanoviště zad. O své zdraví můžete pečovat také v Medi-Care centru, které se v zařízení nachází.

Osada Śnieżka >>

Hotel Villa Verde Congress & Spa, Slezsko

ubytování v Polsku

Hotel Villa Verde Congress & Spa je ideálním místem pro rodiče, kteří by rádi spojili relaxaci v lázních s rodinnou dovolenou plnou atrakcí. Začněme zábavou pro celou rodinu. Hosté mají k dispozici 2 bazénové komplexy, vnitřní aquapark a vnější Eco Bath. V prvním jsou dva bazény s podvodními vodními masážemi a gejzíry, jacuzzi a pro děti brouzdaliště s vodní fontánou. Kromě toho na hosty čeká 40metrový tobogán.

Eco Bath je otevřená pouze v letní sezóně, má bazén o rozloze 1500 m2, dětskou zónu s vodními hřiby a dvě působivé skluzavky. Děti budou nadšené, zvláště v horkých dnech! Pro ty, kteří si neradi hrají ve vodě, je k dispozici opičí dráha, bazén s míčky, venkovní hřiště a 4metrová nafukovací skluzavka. Navíc tady nabízí i speciální menu pro nejmenší, animace i dětem přizpůsobené vybavení pokojů.

Stejně na tom jsou i atrakce pro dospělé. Hosté mají k dispozici suchou saunu, parní lázeň, solnou jeskyni a, což může zajímat především pány, pivní lázeň, kde pivo teče doslova proudem. Procedury s využitím sušeného piva a pivních kvasnic lze samozřejmě obohatit neomezeným popíjením piva z pivovaru Browar Jana. Nejen dámám tady zase nabízí 12 místností pro ošetření obličeje a těla. Celá rodina tak bude naprosto spokojená!

Hotel Villa Verde Congress & Spa >>

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort, Jizerské hory

ubytování v Polsku

Dříve se zde vyráběla bavlna. Dnes je Cottonia Hotel & Mineral SPA Resort zařízení známé především prvními minerálními lázněmi v Polsku, inspirovanými bohatstvím minerálních ložisek Jizerských hor. Přírodní procedury doplňuje relaxace ve wellness, kde je venkovní jacuzzi, Kneippův chodník, suchá sauna, mokrá sauna, infrasauna, bazén s protiproudem, masážní lavice a vodní kaskáda. Oáza relaxace pro dospělé. A co děti?

Speciálně pro nejmenší zde byly vybudovány první Baby Eco Spa v Polsku, které nabízejí širokou škálu ošetření pro děti, založené na 100% organických produktech šetrných k pokožce. Ošetření mohou využívat třeba i batolata ve věku několika měsíců s problémy s atopickou kůží. Kromě této pozoruhodné atrakce si děti mohou hrát na bezpečném hřišti u potoka a v herně s kuličkovým bazénkem, lezeckou stěnou, hračkami, pastelkami a barevnými polštáři. Na pokojích nechybí vybavení v podobě postýlek pro děti, barevného povlečení, van a ohřívačů lahví.

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort >>

Hotel Diament Ustroń, Slezské Beskydy

ubytování v Polsku

Ustroń, známý svou malebnou krajinou a charakteristickými budovami stylizovanými do horských štítů, je jediným lázeňským střediskem ve Slezských Beskydech. Město se zdá být dokonce jako by stvořené pro rodiny s dětmi a seznam aktivit, které se na místě nacházejí, je dlouhý a bohatý. Pěší turisté si užijí velký výběr příjemných procházkových tras. Znalci vzrušujících atrakcí si oblíbí třeba Extreme Park na Równici (včetně sáňkařské dráhy). Pokud jde o relaxaci, každého bez výjimky všechny potěší moderní SPA & Wellness Hotel Diament.

Zařízení je situováno v srdci lázeňské oblasti, nedaleko centra a zároveň v bezprostřední blízkosti cyklistických a pěších tras. Komplex se vlastně skládá ze 2 hotelů – jednoho s 3hvězdičkovým standardem a druhého moderního, 4hvězdičkového. Architekti zařízení se postarali o potřeby nejen hledačů relaxace (spa & wellness zóna s bazénem, ​​brouzdalištěm, jacuzzi a suchou saunou, fitness; 7 lázeňských místností), ale i nejmladších hostů.

Ti poslední mají k dispozici celou řadu atrakcí, a to jak uvnitř, tak venku. Je tady celé zábavní centrum s dětským klubem, multimediálním koutkem pro děti a teenagery, výukovým hřištěm, trampolínou, lezeckou stěnou a dokonce i skateparkem. A to není vše! Největší emoce mezi nejmenšími vyvolává animace s maskotem hotelu – panem Diamenčíkem. Snaha personálu byla oceněna – před pár lety jim byl udělen certifikát „Family Friendly hotel“.

Hotel Diament Ustroń >>

Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka, pobřeží Baltu

ubytování v Polsku

Místo, které si svou polohou okamžitě získá sympatie. Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka je obklopeno borovým lesem, pouhých 500 m od moře a písečné pláže. V současnosti je největším a nejlépe vybaveným hotelovým, rekreačním a léčebným komplexem na polském pobřeží. Hostům jsou k dispozici bazény, finská sauna, parní lázeň, bylinková lázeň, infrasauna, solná jeskyně, vědra se studenou vodou, vyhřívaná lehátka a diagnostické a léčebné místnosti. Ideální místo pro útěk za zdravím. A co nejmladší hosté?

Děti, které fascinuje sport a nejrůznější aktivity, budou v hotelu jistě nadšené. Děti mají možnost zahrát si hru s názvem “Cubeball”. Hotel jako jeden z prvních v Polsku zajistil hřiště pro tuto neobvyklou míčovou hru přímo v areálu. Pro trochu větší děti jsou k dispozici tradiční tenisové kurty, squashové kurty a venkovní hřiště. Milovníci vodních hrátek se mohou těšit na dvouúrovňový aquapark, kde i ti nejmenší najdou bazén se speciálně odděleným brouzdalištěm. Pokud vaše děti po všech těchto aktivitách vyhládne, hotelová restaurace má speciálně vybrané menu s dětskými pochoutkami.

Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka >>

GrandHotel Tiffi, Mazurská jezera

ubytování v Polsku

Pětihvězdičkový objekt je v zemi na řece Visle stále něčím novým a překvapivým. Grand Hotel Tiffi je o to lákavější, že nabízí celou řadu atrakcí a zábavy, která potěší nejen prázdninové lovce nejnovějších trendů. Panoramatická okna s výhledem na jezero, bazén, wellness nebo přístav jsou věci, které nikdy nevyjdou z módy.

Toto luxusní zařízení se nachází v Iławě, na břehu nejdelšího jezera v Polsku, Jeziorak. Jako v ráji se zde budou cítit lidé hledající relaxaci a klid v opravdu orientálním stylu! Krytý bazén s mořskou vodou a jacuzzi s panoramatickým výhledem na jezero a sauna – to je dobrý a relaxační začátek. Pak je čas najít harmonii a klid v zóně Dharma Spa. Exotické masáže, ájurvédské procedury a aromatické rituály pro obličej a tělo, které provádějí terapeuti z Tibetu, Indie, Thajska a Bali, dovedou kaskádu relaxačních vjemů ke svému zenitu. Přemýšlíte, co v tuto chvíli dělat s dětmi? Vezměte je s sebou! Děti se zde mohou téměř vyhřívat v čokoládě. Čeká je zábal z čokoládové masky.

Největším lákadlem pro děti je ale Tiffilandia – největší herna v Iławě o rozloze 300 m2 s obří překážkovou dráhou, lezeckou stěnou a trampolínami. Zde se pobaví opravdu celá rodina. Na místě je tým kvalifikovaných animátorů, kteří vědí, jak se postarat o děti všech věkových kategorií.

GrandHotel Tiffi >>

Saltic Resort & Spa Grzybowo, pobřeží Baltu

ubytování v Polsku

Samozřejmě s rodinou – samozřejmě v Saltic Resort & Spa. Tento moderní přímořský komplex se 4hvězdičkovým standardem byl postaven za použití přírodních materiálů, v blízkosti moře – v první linii budov na straně moře, v malebném zákoutí, jen 3 minuty chůze od pláže v městečku Grzybowo. Na místě mohou malí i velcí hosté najít moderní pokoje uspořádané v 6 budovách propojených skleněnými tunely, stejně jako wellness & spa s krytým bazénem, ​​2 vířivkami, parní lázní a suchou saunou, a množstvím atrakcí pro děti, vč. herny. Nechybí ani vybavení nezbytné pro rodiče nejmenších, jako jsou ohřívače lahví, přebalovací pulty, nočníky nebo koupací vaničky.

V létě má hotel venkovní vyhřívaný bazén. K dispozici je relaxační zóna s lehátky a slunečníky na vnitřní terase a pláž vedle objektu. Pro ty, kterým by to stále nestačilo, je připraven bohatý zábavný program s koncerty, táboráky, fitness lekcemi a rodinnými animacemi.

Saltic Resort & Spa Grzybowo >>

Hotel Mrągowo Resort&Spa, Mazurská jezera

ubytování v Polsku

Přátelský, rodinný charakter hotelu, klidná lokalita v blízkosti jezera a především široká nabídka atrakcí na místě – to vše znamená, že nejmenší (i jejich rodiče) odsud nebudou chtít odejít. Hotel Mrągowo Resort&Spa se nachází v nejmalebnější čtvrti Mrągowo – na kopci, kousek od rušného centra, ale v bezprostřední blízkosti jezera Czos, promenády a amfiteátru. Architektura budovy harmonicky splývá s přírodou a z terasy je krásný výhled do okolí.

Hostům je k dispozici areál s bazény, skluzavkou, vodními atrakcemi a brouzdalištěm pro děti. Dospělí mohou využít saunovou zónu, posilovnu nebo 1 ze 6 místností určených lázeňským procedurám a všichni se bez výjimky mohou oddávat vodním radovánkám na soukromé pláži a molu u jezera. Ti, kteří chtějí být aktivní, potěší, že v místě je půjčovna vodního vybavení, tenisový kurt, hřiště na minigolf, půjčovna kol, bowling a kulečník. Děti zde najdou barevnou hernu a venkovní hřiště.

Hotel Mrągowo Resort&Spa >>

Prawdzic Resort & Conference, pobřeží Baltu

ubytování v Polsku

Co by kamenem dohodil od největšího pískoviště v Polsku, památek a zajímavých měst i spousty různých atrakcí na místě. Prawdzic Resort & Conference je komfortní přímořské letovisko, které se nachází v klidné části Gdaňsku, pouhých 100 metrů od oblíbené pláže v Jelitkowo. Zároveň se díky pohodlnému dopravnímu spojení snadno dostanete jak do Starého města Gdaňsku, tak do parku Oliwa, stejně jako na další zajímavá místa v celém “Trojměstí”. Ideální pro hledače nových zážitků, ale i milovníky dobré architektury. Resort je navržen ve stylu art deco, pečlivě vybraný nábytek a elegantní doplňky – to vše dodává vzduchu ducha nadčasové elegance … a také ducha zábavy.

V hotelu najdete především oblíbený krytý bazén, kde se můžete oddávat vodním radovánkám. Ve velké hotelové zahradě, si můžete zahrát šachy na obří šachovnici. Ale nejvíce se spolu s nejmenšími dětmi vyblázníte na vnitřním hřišti o rozloze 120 m2 s opičí dráhou, playstationem a velkým stolním fotbálkem. Nikdo se tady nudit nebude!

Prawdzic Resort & Conference >>

Jsme VLaďka a Kamil, zkráceně VLK, a máme dohromady 4 děti. Milujeme cestování a baví nás svými výlety inspirovat ostatní rodiče a pomáhat jim nacházet zajímavá místa u nás i v zahraničí. Náš příběh si přečtěte zde >>

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *