Letní dovolená na ostrově Rhodos

All-inclusive letní dovolená na ostrově Rhodos třeba s dětmi v červenci bez cestovky za 7.718,-Kč/osobu (letenky+ubytování se stravování all-inclusive+taxi).

Rhodos je jedno z nejcharakterističtějších míst v celém Řecku a lze jej nepochybně považovat za jeho symbol. Slunce, které zde svítí více než 300 dní v roce, čisté pláže a mírné středomořské klima, činí z Rhodu ideální místo jak pro slunnou dovolenou, tak pro vodní sporty. Chladné dny začínají až v říjnu, zatímco od dubna se můžeme těšit na teplotu až 25 stupňů! A neměli byste zapomenout na tradiční řeckou kuchyni – mořské plody, moussaka nebo souvlaki.

Více o řeckých ostrovech si můžete přečíst tady >>

Vybíráme termín 22.7.-29.7.2022

Letenky k dispozici z polských Katovic do řeckého Rhodosu  za 7.583,- Kč (1.896 Kč /os) s tureckou aerolinkou Corendon. V ceně už je i malý palubní kufřík. Rezervovat můžete třeba na Momondo.cz.

Dovolená na ostrově rhodos

Na výběr z ubytování je toho hodně v cenách již od 6.000 Kč za pobyt. Kompletní nabídka zde. My vybíráme rodinný pokoj v hotelu na pobřeží s bazénem a stravováním all-inclusive – Amira Hotel Rhodes za 21.935 Kč  (5.484 Kč /os /pobyt).

Dovolená na ostrově rhodos
Amira Hotel

Pro transfer z letiště na ubytování doporučujeme využít letištního taxi. Můžete si ho pohodlně předem zamluvit přes internet. Vaše soukromé taxi s vlastním řidičem už na vás bude na letišti čekat. Cena taxi za cestu tam i zpět vás vyjde na 1.360,-Kč. Rezervovat můžete třeba tady >>

Dovolená na ostrově rhodos

Pokud máte pocit, že cestování bez cestovky je komplikované, stejný hotel mají v nabídce i cestovní kanceláře, jen cena za něj bude trochu vyšší. Odkaz na něj tady >>

Dovolená na ostrově rhodos

Suma sumárum: letenky vč.palubních zavazadel+ubytování s all inclusive+letištní taxi = 7.583 + 21.930 + 1.360= 30.873,- Kč za letní dovolenou pro rodinu se 2 dětmi na řeckém ostrově Rhodos v červenci, tj. 7.718,-Kč/os/pobyt.

POZN. Konečná cena může být nižší i vyšší, dle vašich konkrétních potřeb a požadavku na služby ubytovacího zařízení, letecké společnosti a půjčovny automobilů. Toto je pouze vzorová kalkulace, ceny a dostupnost uvedených služeb se mohou v čase lišit.

53ba5e007320c

Buďte první, kdo se dozví o našich nejnovějších tipech pro cestování s dětmi i bez nich.

Přihlaste se k odběru novinek!

Newsletter je spíše občasníkem. Nebudeme vás obtěžovat častěji než 1x týdně.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Napsat komentář