fbpx
španělsko s dětmi
Tipy na Dovolenou,  Tipy na dovolenou ve Španělsku

Španělsko s dětmi o letních prázdninách

Tip na dovolenou o letních prázdninách s dětmi – Španělsko, pobřeží provincie Alicante za 6.663,-Kč/osobu (letenky+ubytování+auto).

Provincie Alicante je nejjižnější a nejmenší provincií v oblasti autonomní oblasti Valencie. Města tady jsou plná života a moderní turistické infrastruktury, středomořské vesnice, kde se zastavil čas, nekonečné pláže zlatého písku, klidná a čistá mořská voda a svěží pobřežní oblast s působivými útesy a malými zátokami. Kousek od pobřeží jsou solné doly v jedinečném přírodním prostředí, stejně jako lesy a pohoří s velkou nádherou, úžasné. Provincie má více než 300 slunečních dnů ročně.

Vybíráme termín 2.8.-9.8.2021

Letenky k dispozici z Pardubic do španělského Alicante za 7.850,- Kč (1.963 Kč /os). – cena bez zavazadlel. Pokud budete chtít přibalit alespoň palubní kufřík, cena se navýší zhruba o cca 1200 Kč/os. Výsledná cena letenek pak vyjde na 12.650,- Kč (3.163 Kč / os). Rezervovat můžete přímo na stránkách aerolinek Ryanair nebo třeba na momondo.cz

španělsko s dětmi

Na výběr z ubytování je toho hodně v cenách již od 8.000 Kč za pobyt v blízskosti pláže. Kompletní nabídka zde. My vybíráme dvouložnicový apartmán v hotelu s bazénem, nedaleko pláže a aquaparku – Apartament Marinero – Torrevieja za 10.799 Kč  (2.700,- Kč /os /pobyt).

španělsko s dětmi

Pro transfer z letiště na ubytování doporučujeme vypůjčení auta, získáte tak mobilitu a svobodu pohybu při poznávání okolí. Cena za týdenní pronájem auta začíná na krásných 3.202 Kč/ týden. Rezervovat můžete u Rentalscars.com

španělsko s dětmi

Samozřejmě je zde i možnost využití letištního taxi. Ale díky poloze tohoto ubytování vychází cena za zpáteční cestu letištním taxi stejně jako zapůjčení vozidla na celý týden. Takže se tato varianta příliš nevyplatí.

Suma sumárum letenky+ubytování+pronájem auta = 12.650 + 10.799 + 3.202 = 26.651,- Kč za letenky, taxi, ubytování v hotelu s bazénem blízko pláže i aquaparku pro rodinu se 2 dětmi za týdenní letní dovolenou s dětmi ve Španělsku, tj. 6.663,-Kč/os/pobyt.

POZN. Konečná cena může být nižší i vyšší, dle vašich konkrétních potřeb a požadavku na služby ubytovacího zařízení, letecké společnosti a půjčovny automobilů.

Jsme VLaďka a Kamil, zkráceně VLK, a máme dohromady 4 děti. Milujeme cestování a baví nás svými výlety inspirovat ostatní rodiče a pomáhat jim nacházet zajímavá místa u nás i v zahraničí. Náš příběh si přečtěte zde >>

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *