Letní dovolená s dětmi v Bulharsku

Tip na levnou dovolenou s dětmi v Bulharsku u moře první červencový týden za 4.561,-Kč/osobu (letenky+transfer+ubytování).

Bulharsko je ideální destinací pro rodinnou dovolenou.  Tato země se pyšní nejen dlouhými písečnými plážemi, ale i nádhernou přírodou ve vnitrozemí. Jeho vyhlášené Slunečné pobřeží patří k nejvyhledávanějším destinacím. Nabízí nejen kilometry písečných pláží, ale i množství historie a zábavy. Najdete tady na malé ploše hned několik zábavní parků a aquaparků. Pokud se jedná o jidlo, ceny jsou přibližně stejné jako u nás, včetně nabídky restaurací. Navíc Bulharsko přináší výhodu i těm, kteří chtějí někam vycestovat na vlastní pěst a bojí se, že se svou neznalostí angličtiny narazí. Tady to tak není, česko-rusky, rukama, nohama úplně bez problémů.

Vybíráme termín 2.7.-9.7.2021

Letenky k dispozici z polských Katowic do bulharského Burgasu za 10.802,- Kč (2.701 Kč /os). – cena včetně palubního zavazadla. Pokud budete chtít přibalit velké kufry, cena se navýší zhruba o 600 Kč/os. Rezervovat můžete přímo na stránkách aerolinek LOT nebo třeba na momondo.cz

Dovolená s dětmi v bulharsku

Na výběr z ubytování je toho hodně v cenách již od 3.000 Kč za pobyt a all-inclusive dokonce od 11.000 Kč. Kompletní nabídka zde. My vybíráme pokoj v hotelu s bazénem a dětským koutkem, nedaleko pláže a aquaparku – Studio Apollo za 6.982 Kč  (1.746,- Kč /os /pobyt). Možnost bezplatného storna až do poloviny června.

Dovolená s dětmi v bulharsku

Výše uvedený resort se nachází zhruba 18 km od letiště a nabízí za poplatek vlastní letištní transfer.

Ale v Bulharsku není problém využít ani služeb taxi, které je tady o dost levnější oproti cenám v Česku, nástupní taxa je 1 leva (=cca 13Kč) a cena za km v průměru 0,85 leva. Cena taxíkem do hotelů by vás měla vyjít v přepočtu cca 230 Kč, což je slušná částka za pohodlný transfer. Jen pozor na nezapnutý taxametr, i tady se to děje a těžko se pak hádat.

Samozřejmě pronájem automobilu je možný i v Bulharsku, hlavně pokud plánujete vyrazit na výlety někam dál. Rezervovat můžete třeba zde.

Suma sumárum letenky+ubytování+2x taxi (tam i zpět) = 10.802 + 6.982 + 2×230 = 18.244,- Kč za letenky, taxi, ubytování v hotelu s bazénem u pláže pro rodinu se 2 dětmi za týdenní letní dovolenou s dětmi v Bulharsku na Slunečném pobřeží, tj. 4.561,-Kč/os/pobyt.

POZN. Konečná cena může být nižší i vyšší, dle vašich konkrétních potřeb a požadavku na služby ubytovacího zařízení, letecké společnosti a půjčovny automobilů.

53359fc0155b2

Buďte první, kdo se dozví o našich nejnovějších tipech pro cestování s dětmi i bez nich.

Přihlaste se k odběru novinek!

Newsletter je spíše občasníkem. Nebudeme vás obtěžovat častěji než 1x týdně.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Napsat komentář