fbpx
Na Sicílii s dětmi
Tipy na Dovolenou,  Tipy na dovolenou v Itálii

Za pizzou na Sicílii v červnu s dětmi (letenky+ubytování+auto)

Vybíráme termín 3.-10.6.2018

Letenky k dispozici z polských Katowic do sicilské Catánie za 9.816,- Kč (2.454 Kč /os) – v ceně příruční zavazadlo –Pelikan.cz.

Pelikan.cz
Pelikan.cz

Ubytování na výběr v tomto termínu je hodně a ceny začínají poměrně nízko nejsou na úkor kvality. Vybíráme krásný moderní jednoložnicový apartmán s bazénem 200m od pláže Apartments Di Salvo  za 6.230,- Kč (1.558,-Kč /os). Jen pozor, u většiny ubytování na Sicílii se můžou objevit dodatečné poplatky, např. za úklid. Aby jste věděli, kde je najít a nebyli pak nemile překvapeni, přečtěte si náš Návod na rezervaci ubytování.

Apartments Di Salvo
Apartments Di Salvo

Pro transfer z letiště na ubytování doporučujeme vypůjčení auta. Na Sicílii vyjde dráž než v jiných evropských destinacích, ale kvůli rozloze Sicílie, je auto velkou výhodou. Cena za týdenní pronájem auta začíná na 3.700 Kč/ týden. Rezervovat můžete u Rentalscars.com

Rentalcars.com
Rentalcars.com

Suma sumárum 9.816 + 6.230 + 3.700 = 19.746,- Kč za ubytování ve moderním apartmánu s bazénem blízko pláže, letenky a “fakultativní výlety”(vlastní auto) pro rodinu se 2 dětmi za týdenní dovolenou na Sicílii (cca 4.937,-Kč/os/pobyt).

Jsme VLaďka a Kamil, zkráceně VLK, a máme dohromady 4 děti. Milujeme cestování a baví nás svými výlety inspirovat ostatní rodiče a pomáhat jim nacházet zajímavá místa u nás i v zahraničí. Náš příběh si přečtěte zde >>

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *