fbpx
kreta bez cestovky
Tipy na Dovolenou,  Tipy na dovolenou v Řecku

Kréta v červnu bez cestovky

Tip na dovolenou na ostrově Kréta v červnu bez cestovky s dětmi za 5.237,-Kč/osobu (letenky+ubytování+auto).

Kréta je největším, nejjižnějším řeckým ostrovem a zároveň kolébkou evropské kultury. Klima na ostrově je typicky středomořské, dokonce i kolem Vánoc je zde až 17°C. Kromě památek z různých období nebo skvělé kuchyně přitahuje Kréta turisty svými písečnými plážemi. Fenomenální pláž Balos s bílým pískem a křišťálově čistou tyrkysovou vodou, růžová pláž Elafonisi, nejfotografovanější pláž Balos nebo pláž Vai, ve které roste divoký palmový háj.

Více o řeckých ostrovech si můžete přečíst tady >>

Vybíráme termín 9.6.-16.6.2021

Letenky k dispozici z polských Katowic do řeckého Heraklionu za 7.707,- Kč (1.927 Kč /os) s polskou aerolinkou LOT. V ceně příruční zavazadlo i drobné občerstvení na palubě. Rezervovat můžete třeba na Momondo.cz.

Kréta v červnu bez cestovky

Na výběr z ubytování je toho hodně v cenách již od 8.000 Kč za pobyt. Kompletní nabídka zde. My vybíráme krásný skvěle hodnocený jednoložnicový apartmán s bazénem a jen kousek od moře – Nikolas Apartments za 10.532 Kč  (2.633 Kč /os /pobyt).

Kréta v červnu bez cestovky
Nikolas Apartments

Výše uvedené ubytování se nachází cca 10km od letiště a nabízí za poplatek vlastní transfer z/na letiště, takže pokud si nechcete půjčovat na dobu pobytu auto, určitě je dobré tuto službu využít

My pro transfer z letiště na ubytování doporučujeme vypůjčení auta. Hlavně kvůli rozloze Kréty a množství památek, které nabízí, je auto velkou výhodou. Cena za týdenní pronájem auta začíná na 2.709 Kč/ týden. Rezervovat můžete u Rentalscars.com

Kréta v červnu bez cestovky

Suma sumárum letenky+ubytování+pronájem auta = 7707 + 10532 + 2709 = 20948,- Kč za letenky, ubytování a auto na týden ve jednoložnicovém apartmánu s bazénem u pláže pro rodinu se 2 dětmi v červnu za týdenní dovolenou v Řecku na ostrově Kréta, tj. 5.237,-Kč/os/pobyt.

POZN. Konečná cena může být nižší i vyšší, dle vašich konkrétních potřeb a požadavku na služby ubytovacího zařízení, letecké společnosti a půjčovny automobilů.

Jsme VLaďka a Kamil, zkráceně VLK, a máme dohromady 4 děti. Milujeme cestování a baví nás svými výlety inspirovat ostatní rodiče a pomáhat jim nacházet zajímavá místa u nás i v zahraničí. Náš příběh si přečtěte zde >>

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *