Bulharsko v létě bez cestovky all-inclusive

Tip na levnou dovolenou, co by jste řekli na Bulharsko v létě bez cestovky all-inclusive za 7.646,-Kč/osobu (letenky+transfer+ubytování+jídlo).

Bulharsko je ideální destinací pro rodinnou dovolenou.  Tato země se pyšní nejen dlouhými písečnými plážemi, ale i nádhernou přírodou ve vnitrozemí. Jeho vyhlášené Slunečné pobřeží patří k nejvyhledávanějším destinacím. Nabízí nejen kilometry písečných pláží, ale i množství historie a zábavy. Najdete tady na malé ploše hned několik zábavní parků a aquaparků. Pokud se jedná o jídlo, ceny jsou přibližně stejné jako u nás, včetně nabídky restaurací. Navíc Bulharsko přináší výhodu i těm, kteří chtějí někam vycestovat na vlastní pěst a bojí se, že se svou neznalostí angličtiny narazí. Tady to tak není, česko-rusky, rukama, nohama úplně bez problémů.

53359fb4081e6

Vybíráme termín 27.7.-3.8.2021

Letenky k dispozici z polských Katowic do bulharského Burgasu za 9.495,- Kč (2.374 Kč /os). – cena včetně palubního zavazadla. Pokud budete chtít přibalit velké kufry, cena se navýší zhruba o 600 Kč/os. Rezervovat můžete přímo na stránkách aerolinek LOT nebo třeba na momondo.cz

Bulharsko v létě bez cestovky

Na výběr z ubytování je toho hodně v cenách již od 4.500 Kč za pobyt a all-inclusive dokonce od 14.000 Kč. Kompletní nabídka zde. My vybíráme pokoj v hotelu včetně all-inclusive stravy s bazénem a aktivitami pro děti, nedaleko pláže a aquaparku – Mercury Hotel za 20.012 Kč  (5.003,- Kč /os /pobyt).

Bulharsko v létě bez cestovky
Hotel Mercury

Pro transfer z letiště doporučujeme předem si objednat letištní taxi. Po příletu na vás v uvedený čas bude čekat řidič a vaším jménem na tabulce, naloží vás i s kufry do taxíku a vyloží přímo před hotelem. To stejné i při zpáteční cestě. Rezervaci taxi provedete jednoduše v češtině, můžete si domluvit i dětskou autosedačku, pokud máte menšího prcka a zaplatíte předem platební kartou. Jednoduše z pohodlí domova během pár kliků. Za zpáteční cestu pro 4 osoby tak zaplatíte 1.078,-Kč.

Bulharsko v létě bez cestovky

Samozřejmě pronájem automobilu je možný i v Bulharsku, hlavně pokud plánujete vyrazit na výlety někam dál. Rezervovat můžete třeba zde.

Naší zkušenost s letní dovolenou v Bulharsku jako s cestovkou, ale bez cestovky najdete tady >>

Suma sumárum letenky + ubytování + all-inclusive strava + 2x taxi (tam i zpět) = 9.495 + 20.012 + 1.078 = 30.585,- Kč za letenky, taxi, ubytování, jídlo a pití v hotelu s bazénem u pláže pro rodinu se 2 dětmi za týdenní letní dovolenou s dětmi v Bulharsku na Slunečném pobřeží, tj. 7.646,-Kč/os/pobyt.

POZN. Konečná cena může být nižší i vyšší, dle vašich konkrétních potřeb a požadavku na služby ubytovacího zařízení, letecké společnosti a půjčovny automobilů.

Buďte první, kdo se dozví o našich nejnovějších tipech pro cestování s dětmi i bez nich.

Přihlaste se k odběru novinek!

Newsletter je spíše občasníkem. Nebudeme vás obtěžovat častěji než 1x týdně.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Napsat komentář