Bulharsko- nejlepší hotely s aquaparkem

Sepsali jsme pro to pro vás tuto menší inspiraci: Bulharsko – nejlepší hotely s aquaparkem. Pobřeží Černého moře je úžasná destinace. Je čechy vyhledávaná nejen pro svou cenovou dostupnost. V Bulharsku se cítí dobře a rádi sem cestují celé rodiny. Pokud, ale chcete svou dovolenou s dětmi posunout na vyšší level, bude fajn vyzkoušet i jinou vodní zábavu mimo moře.

Hotel Kotva, Slunečné pobřeží

Hotel kotva

Je to jeden z nejoblíbenějších hotelů Slunečného pobřeží a to nejen ze strany čechů. Hotel Kotva se nachází v jižní části Slunečného pobřeží, jen 1,5 km od starobylého města Nesebar plného vzácných historických památkek. Hotel Kotva se skládá ze dvou budov propojených společnou recepcí s prostornou vstupní halou. Má 321 pokojů a 150 apartmánů. V každém křídle jsou čtyři patra a výtah. Hostům nabízí zdarma pět venkovních bazénů, jeden sportovně relaxační a další čtyři v malém aquaparku. Tento zábavný svět je vhodný hlavně pro mladší děti do 12 let, skluzavky, vodopády a další vodní prvky nejsou nijak extrémní. Pokud vás zábava v bazénech omrzí, ve vzdálenosti cca 200m od hotelu najdete krásnou písečnou pláž.

Hotel Kotva jsme sami navštívili a naše poznatky a dojmy najdete v tomto článku >>

Hotel Evrika Beach, Slunečné pobřeží

Hotel evrika beach

Hotel Evrika je moderní komplex, který uspokojí i ty nejnáročnější. Má strategickou polohu na pláži, v severní, klidnější a luxusnější části letoviska. Resort nabízí all-inclusive služby pro zábavu i sport, denní i večerní animační aktivity. Už jen vlastní aquapark je zárukou zábavy. Je rozdělen na dvě části podle potřeb a maximálního užitku svých návštěvníků, na prostory pro dospělé s tobogány a pro děti se skluzavkami, prolézačkami a vodními hřiby. Pokud, ale hledáte klid a pohodu u moře, o ty se postará nejen soukromá hotelová pláž, ale i úžasné výhledy na moře nejen při východech slunce.

Sol Nessebar Mare & Bay, Nesebar

Hotel sol nessebar

Jedná se o ne jeden hotel, ale o komplex několika hotelů, vždy pod příznakem „Sol Nessebar“. Nachází se nedaleko písečné pláže. Z hotelu je krásný výhled na moře. Uvnitř komplexu (i každém z hotelů) najdete opravdu vše na co si jen vzpomenete, dokonce i lékařskou ordinaci, kadeřnictví nebo panoramatické výtahy. Ale to nejúžasnější se nachází venku . Bazénový komplex a velký aquapark se skluzavkami a vodními prvky pro všechny věkové kategorie. Pro děti ve věku 4 – 14 let je připraven miniclub, dětský bazén s klouzačkami, dětské hřiště, hrad a minidisco.

Kuban Resort & Aqua Park, Slunečné pobřeží

Hotel kuban resort

Oblíbený hotel Kuban Resort & Aquapark má velmi výhodnou polohu v blízkosti pláže a přitom v samém centru letoviska Slunečné pobřeží s řadou obchodů a restaurací. Hosté tady mají celkově k dispozici 254 pokojů, hlavní budova má výšku 20 pater. Vlastní aquapark s opalovací terasou a barem a nabídkou all inclusive je největším lákadlem resortu. V hotelu se nachází restaurace, snídaňový salónek, kavárna a bar. Je tady supermarket a další obchody. Děti si mohou hrát na dětském hřišti, nechybí ani služba hlídání dětí nebo ordinace hotelového lékaře. Ideální dovolená pro rodiny i ty, kteří míří za zábavou a nočním životem.

Royal Park Hotel, Elenite

Hotel royal park

Několikapatrový hotel Royal Park je součástí prázdninového komplexu Elenite Holiday Village a je situován v první linii hotelů, pouhých 20 m od pláže malebného přímořského letoviska Elenite navazujícího na letovisko Sv.Vlas. V resortu najdete kromě velkého bazénu, hned několik barů a restaurací, tenisové kurty nebo hřiště na minigolf. Hosté hotelu Royal Park mají bezplatný vstup do přilehlého aquaparku Atlantida se skluzavkami, tobogány a nesmí chybět ani vodní hřiště pro nejmenší. Pro nejmenší hotel nabízí dětský klub Aladin a Anabela a venkovní hřiště.

Hotel Laguna Park, Slunečné pobřeží

Hotel laguna park

Oblíbený hotelový resort disponuje 320 pokoji rozmístěnými v moderní budově obklopené zelení. Aquapark hotelu Laguna se rozkládá mezi zelenými trávníky a stromy. Najdeme tady tři bazény s vodními atrakcemi, skluzavky, tobogány nebo dětský bazén s pirátskou lodí. Pro děti tady nechybí ani děské hřiště a mini klub. Dospělí se zase mohou zabavit při široké nabídce animačních programů nebo si odpočinout v sauně nebo při masáži ve zdejším rozsáhlém SPA centru. A pokud jste příznivci sportu, co takhle vyzkoušet, aqua aerobic, plážový volejbal, minigolf nebo třeba lekci zumby?

Wave resort, Primorsko

Hotel wave resort

Wave resort patří mezi nejluxusnější hotely na pobřeží Černého moře. Je zasazený do pečlivě upraveného areálu, Nabízí působivou škálu volnočasových zařízení pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou pobřeží. V místním SPA, které se rozkládá na 2 500 m2 nabízí integrovaný přístup ke zdraví, pohodě a kráse. Na míru vám připraví zdravotní, wellness a beauty-spa program. Lázně zahrnují krytý vyhřívaný bazén, plně vybavenou posilovnu, autentický turecký hamam, skupinové rasulské komory, termální a saunovou část a více než 10 inspirativně navržených léčebných místností. Zatím, co vy budete odpočívat, o zábavu vašich dětí se postarají jinak. Kromě bazénů se skluzavkami a vodními prvky tady mají i velký mini klub a obravdu širokou nabídku animací a zábavy.

Hotel Aqua Nevis Club & Aquapark, Slunečné pobřeží

Hotel aqua nevis

Hotel Aqua Nevis Club & Aquapark je zárukou toho, že se děti při nejmenším týden uvidíte snad jen při jídle. K hotelu totiž patří největší aquapark v Bulharsku. Celý vodní park se rozkládá na 36 000 m2 a najdete v něm kromě běžných tobogánu i extrémní skluzavky. Jako třeba tu, ve které se kloužete rychlostí až 70 km/h. Ale nemusíte se bát, najdou si tady to své všichni. Nechybí totiž ani líná řeka nebo vodní zábava Adventure island pro menší děti. A pokud budete chtít mít trošku klidu i sami pro sebe, u hotelu je klidný bazén s lehátky na odpočinek a slunění. Samozřejmě i tady najdete i lázně nebo mini klub.

53359fc0155b2

Buďte první, kdo se dozví o našich nejnovějších tipech pro cestování s dětmi i bez nich.

Přihlaste se k odběru novinek!

Newsletter je spíše občasníkem. Nebudeme vás obtěžovat častěji než 1x týdně.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Napsat komentář