Kréta s dětmi v červnu (letenky+ubytování+auto)

Tip na předprázdninovou dovolenou na ostrově Kréta s dětmi (2+2) v červnu za 5.153,-Kč/osobu (letenky+ubytování+auto).

Kréta je největším a nejjižnějším řeckým ostrovem. Klima na ostrově je typicky středomořské, dokonce i kolem Vánoc je zde až 17°C. V červnu na Krétě začíná pravé dovolenkové počasí s dny plnými slunce a teplými večery. Teploty se zde již trvale pohybují v rozmezí 24-30°C a moře má krásných 22 °C.

Vybíráme oblast kolem města Chania, která je považována na ostrově za nejkrásnější. Nadchne vás nejen svými památkami, plážemi a nekonečným mořem, ale i svou přírodou.

Navrhujeme termín 1.-8.6.2018

Letenky k dispozici z polské Wroclawi do řecké Chanie za 11.055,- Kč (2764 Kč /os) na Momondo.cz– v ceně příruční zavazadlo.

Momondo. Cz
Momondo.cz

Výběr z ubytování je velký, ceny začínají na 6tis / týden / apartmán pro 4osoby – úplná nabídka ubytování v okolí Chanie zde. My vybíráme skvěle hodnocený vybavený apartmán v aparthotelu s bazénem 200m od pláže – Sunny Suites za 6.215 Kč (1.554,- Kč /os /pobyt).

Sunny suits
Sunny Suits

Pro transfer z letiště na ubytování doporučujeme vypůjčení auta. Na Krétě vyjde dráž než v jiných evropských destinacích, ale kvůli rozloze Kréty, je auto velkou výhodou. Cena za týdenní pronájem auta začíná na 3.343 Kč/ týden. Rezervovat můžete u Rentalscars.com

Rentalcars. Com
Rentalcars.com

Suma sumárum 11.055 + 6.215+ 3.343 = 20.613,- Kč za ubytování ve moderním apartmánu s bazénem blízko pláže, letenky a “fakultativní výlety”(vlastní auto) pro rodinu se 2 dětmi za týdenní dovolenou na Krétě (cca 5.153,-Kč/os/pobyt).

Buďte první, kdo se dozví o našich nejnovějších tipech pro cestování s dětmi i bez nich.

Přihlaste se k odběru novinek!

Newsletter je spíše občasníkem. Nebudeme vás obtěžovat častěji než 1x týdně.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Napsat komentář