fbpx
Playmobil Fun Park
Státy EU,  Tipy na Dovolenou

Víkend v Playmobil Fun Park (Německo)

Tip na víkendový letecký výlet v zábavním parku Playmobil Fun Park v německém Norimberku.

Inspirací jsou levné letenky z Krakowa do Norimberku v březnu a dubnu (více termínů). Navíc je na toto období vstupné do Playmobil Fun Parku nižší než v hlavní sezóně.

Vybíráme víkendový termín 27.-30.4.2018

Letenky dostupné z polského Krakowa do německého Norimberku za 3.371,-Kč (843,-Kč /os) na Momondo.cz– v ceně příruční zavazadlo.

Momondo.cz
Momondo.cz

Proč vybíráme leteckou přepravu? Přesto, že je od Ostravy Norimberk relativně blízko, cesta letadlem vyjde levněji než cesta vlakem nebo autobusem, je rychlejší a děti z ní budou mít zážitek.

Cena za bus

Samozřejmě, cesta osobním autem je taky možná.

Ubytování vybíráme v pěkném, dobře hodnoceném mobilhausu Knaus Campingpark Nürnberg za 2.972,- Kč (cca 743,-Kč /os /pobyt). Výhodou kempu je dobré spojení městskou dopravou s centrem města.

Knaus Campingpark Nürnberg
Knaus Campingpark Nürnberg

Pro dopravu po Norimberku je dobré vzhledem k drahému parkování využít městskou dopravu, jejíž páteří je podzemní síť metra. Jednodenní (o víkendech dvoudenní) lítačka pro skupinu 2 dospělých a až 4 dětí vyjde necelých 20 eur – VGN.de

Co nabízí Playmobil Fun Park

Celý areál je jedno velké hřiště. Nečekají vás žádné davy lidí a fronty na atrakce. Děti si to tady opravdu užijí. Najdou zde rytířský hrad, zámek, viktoriánský dům, vikingskou loď,  velké jezero s 17 m dlouhou pirátskou lodí, westernové městečko s ukrytým zlatem,dinosauří šplhající park, bagrovací centrum, vodní plochy s lodičkami a mlýnky, lanové věže, skluzavky a mnoho dalšího. Bližší informace o otevíracích hodinách a vstupném přímo na stránkách Playmobil Fun Park

Playmobil Fun Park
Playmobil Fun Park

A když už jsme v Norimberku na víkend i s dětmi. Dopuručujeme jeden den věnovat návštěvě místního Zoo, kde kromě jiného můžete vidět třeba ledního medvěda, lachtany nebo delfíny. Bližší informace o expozicích, otevíracích hodinách a vstupenkách na stránkách Zoo Norimberk.

Zoo Norimberk
Zoo Norimberk

Suma sumárum 3371 + 2972 = 6.343,- Kč za ubytování ve dobře hodnoceném mobilhausu v blízkosti městské dopravy a letenky pro rodinu se 2 dětmi za víkend plný zábavy v Norimberku (cca 1.586,-Kč/os/pobyt). Cena za dopravu po městě a vstupy do parků není připočítána.

Jsme VLaďka a Kamil, zkráceně VLK, a máme dohromady 4 děti. Milujeme cestování a baví nás svými výlety inspirovat ostatní rodiče a pomáhat jim nacházet zajímavá místa u nás i v zahraničí. Náš příběh si přečtěte zde >>

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *