fbpx
Korfu s dětmi
Tipy na Dovolenou,  Tipy na dovolenou v Řecku

Dovolená na ostrově Korfu v červnu

Tip na předprázdninovou dovolenou – řecký ostrov Korfu s dětmi v červnu za 4.906,-Kč/osobu (letenky+ubytování+auto).

Řecký ostrov Korfu je pro rodinnou dovolenou ideální. To své si zde najde každý, od památek, nádherné přírody, písečných pláží, dobrého jídla až po místa kypící nočním životem (například městečko Kavos) nebo dětmi vyhledávaný Aquapark.

Co vidět na Korfu (nejen) s dětmi >>

Vybíráme termín 19.-26.6.2021

Letenky k dispozici ze polských Katovic do řeckého Korfu za 8.533,- Kč (2.134,- Kč /os) – cena včetně malého 8kilového palubního zavazadla a drobného občerstvení na palubě letadla. Rezervovat můžete přímo na stránkách polských aerolinek LOT nebo třeba na Momondo.cz

Korfu v červnu

Ceny ubytování pro tento termín se pohybují od cca 6.000 Kč pro 4 osoby za týden, pokud hledáme jen ubytování u pláže, úplná nabídka zde. My vybíráme moderní plně vybavený dvou ložnicový apartmán s bazénem kousek od pláže za 8.798,- Kč (tj. 2.200 Kč /os /pobyt) – Eriva Hotel.

Korfu v červnu
Eriva Hotel

Ubytování nabízí transfer s letiště za poplatek, takže pokud máte v plánu odpočívat na pláži, určitě jejich nabídku využijte.

V jiném případě doporučujeme pronájmem auta, které využijete po celou dobu pobytu k návštěvě všech zajímavých míst a pláží na ostrově. Cena za týdenní pronájem auta začíná na 2.695 Kč/ týden.Rezervovat můžete třeba u Rentalcars.com

Korfu v červnu

Suma sumárum 8.533 + 8.798 + 2.294 = 19.625,- Kč za ubytování v moderním dvouložnicovém apartmánu poblíž nádherné pláže, fakultativní výlety a letenky pro rodinu se 2 dětmi za týdenní zájezd na ostrově Korfu (cca 4.906,-Kč/os/pobyt). 

POZN. Konečná cena může být nižší i vyšší, dle vašich konkrétních potřeb a požadavků na služby ubytovacího zařízení, letecké společnosti a půjčovny automobilů.

Jsme VLaďka a Kamil, zkráceně VLK, a máme dohromady 4 děti. Milujeme cestování a baví nás svými výlety inspirovat ostatní rodiče a pomáhat jim nacházet zajímavá místa u nás i v zahraničí. Náš příběh si přečtěte zde >>

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *