Dovolená na Korfu v srpnu

Tip na prázdninovou dovolenou bez cestovky – řecký ostrov Korfu s dětmi v srpnu za 5.509,-Kč/osobu (letenky+ubytování+auto).

Řecký ostrov Korfu je pro rodinnou dovolenou ideální. To své si zde najde každý, od památek, nádherné přírody, písečných pláží, dobrého jídla až po místa kypící nočním životem (například městečko Kavos) nebo dětmi vyhledávaný Aquapark.

Co vidět na Korfu (nejen) s dětmi >>

Vybíráme termín 21.-28.8.2021

Letenky k dispozici ze polských Katovic do řeckého Korfu za 9.516,- Kč (2.134,- Kč /os) – cena včetně malého 8kilového palubního zavazadla a drobného občerstvení na palubě letadla. Rezervovat můžete přímo na stránkách polských aerolinek LOT nebo třeba na Momondo.cz. Termínů je více a odlety jsou možné nejblíže z Katovic i z Krakova.

Korfu v srpnu

Ceny ubytování pro tento termín se pohybují od cca 6.000 Kč pro 4 osoby za týden, pokud hledáme jen ubytování u pláže, úplná nabídka zde. My vybíráme moderní plně vybavený dvou ložnicový apartmán s bazénem kousek od pláže za 7.811,- Kč (tj. 1.953 Kč /os /pobyt) – Banos Apartments.

Korfu v srpnu
Banos Apartments

Ubytování nabízí transfer s letiště za poplatek, takže pokud máte v plánu odpočívat na pláži, určitě jejich nabídku využijte. 

V jiném případě doporučujeme využití hromadné dopravy, která je na Korfu propracovaná a dá se s ní dostat kamkoliv. Nebo pak pronájmem auta, které využijete po celou dobu pobytu k návštěvě všech zajímavých míst a pláží na ostrově. V průběhu letní sezóny ceny aut prudce stoupají a týdenní pronájem auta začíná až na 4.709 Kč/ týden. Rezervovat můžete třeba u Rentalcars.com

Korfu v srpnu
Cs

Suma sumárum 9.516 + 7.811 + 4.709 = 22.036,- Kč za ubytování v moderním dvouložnicovém apartmánu poblíž nádherné pláže, fakultativní výlety a letenky pro rodinu se 2 dětmi za týdenní zájezd na ostrově Korfu (cca 5.509,-Kč/os/pobyt). 

POZN. Konečná cena může být nižší i vyšší, dle vašich konkrétních potřeb a požadavků na služby ubytovacího zařízení, letecké společnosti a půjčovny automobilů.

Buďte první, kdo se dozví o našich nejnovějších tipech pro cestování s dětmi i bez nich.

Přihlaste se k odběru novinek!

Newsletter je spíše občasníkem. Nebudeme vás obtěžovat častěji než 1x týdně.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Napsat komentář