fbpx
Tipy na Dovolenou,  Tipy na dovolenou v Chorvatsku

Nejlepší kempy v Chorvatsku u pláže

Pokud plánujete letošní dovolenou v Chorvatsku, kempy mohou být ideálním místem pro odpočinek a zábavu – jsou umístěny přímo na pláži a nabízejí spoustu atrakcí. Zde je náš výběr Top 8 plážových kempů v Chorvatsku.

Kemp Park Umag, Istrie

plážové kempy v chorvatsku

Tento velký rodinný kemp se nachází hned u pobřeží, ale jeho největším lákadlem je krásný vodní park s několika bazény, skluzavkami a vířivkou. Děti určitě zaujme i pirátská lod přímo v jednom z bazénů. V nabídce kempu je i dětský klub a mnoho zábavních programů a sportovních aktivit, mezi které patří například vodní aerobik, fitness, tenis, plážový volejbal nebo minigolf.

Nezapomenutelnou dovolenou v resortu Camping Park Umag zajistí luxusní stany a mobilní domy. Plně vybavené moderní stany z přírodních materiálů nabízí dostatek soukromí díky dvěma odděleným ložnicím. V mobilních domcích zase nechybí klimatizace a některé z nich mají i soukromý bazén.

V Kemp Parku Umag si můžete vybrat hned z několika možností stravování. Čekají tu na vás restaurace, snack bar a café bar, pizzerie i zmrzlinový stánek. V kempu máte také možnost nakoupit si čerstvé potraviny, pečivo a ovoce a zeleninu v místní samoobsluze.

Neváhejte a rezervujte si své místo v Kemp Parku Umag >>

Camping Solaris Beach Resort, Dalmácie

Solaris Beach Resort je luxusní kemp vhodný pro rodiny s dětmi. Najdete tu nejen dětské hřiště a mini klub, ale pořádají se zde také animace a další zábavní aktivity pro děti. V nabídce je dále široký výběr sportu, ať už ve vodě nebo na souši. Využít můžete také aquapark s wellness a dětským bazénem. Ubytovat se v kempu si můžete buď v komfortních mobilhousech, ale také v plně vybavených stanech.

V kempu Solaris Beach Resort najdete hned dvě restaurace. Malé občerstvení a osvěžující nápoj pak dostanete v místním baru. Nechybí ani obchod s širokým výběrem zboží.

Rezervujte si pobyt a poznejte krásy Dalmácie  >>

Camping Zaton Holiday Resort, Zadar

Kemp Zaton Holiday Resort se nachází přímo u pláže. Pyšní se jedním z největších vodních parků mezi kempy v této oblasti. Kromě venkovního vyhřívaného bazénu je tu dispozici také bazén pro děti a řada vodních atrakcí. Vybere si tu každý. Pro děti i dospělé se v kempu pořádají různé zábavní programy. Kemp nabízí ubytování jak v luxusních stanech a mobilních domcích, tak v chatkách a prázdninových domcích-

V kempu najdete hned několik míst, kde se můžete najíst. Nechybí zde ani obchod se smíšeným zbožím, kde si nakoupíte čerstvé potraviny a další potřeby pro kemping.

Rezervujte si svou dovolenou na Zadaru >>.

Camping Lanterna, Istrie

Camping Lanterna poblíž města Poreč v Chorvatsku vyniká svou nabídkou vodní zábavy. Součástí zařízení je hned několik bazénů s tobogány a spoustou vodních her. Rodiče mohou odpočívat na lehátkách kolem bazénů, nebo si dopřát wellness a vodní masáže. Přímo z kempu se dostanete na krásnou pláž (uměle vytvořenou písečnou i oblázkovou), kde si můžete užít různé vodní sporty.

V nabídce kempu jsou i animační programy pro děti i dospělé. Ubytovat se v Camping Lanterna můžete ve stanech a mobilních domech všech velikostí, výběr je tady opravdu široký.

Rezervujte si svou dovolenou na Istrii >>.

Camping Bi Village, Istrie

Camping Bi Village je 4hvězdičkový kemp, který nabízí úžasný výhled na moře. Zvláště příjemné je strávit večer při západu slunce na terase restaurace. Kromě moře je možné se během horkých letních dnů schladit hned v několika bazénech. Dětský bazén je vybaven prolézačkami. Další dva bazény slouží plavcům a větším dětem. Kromě koupání nabízí kemp také řadu sportovních možností. Během hlavní sezóny se pak v kempu organizují animační a zábavní programy pro děti i dospělé. Ubytovat se v kempu Bi Village můžete jak v mobilních domcích a stanech, tak v bungalovech a apartmánech.

V areálu kempu jsou pak k dispozici tři restaurace a dva bary. K nakupování poslouží řada menších obchůdků a pro větší nákupy mohou hosté využít místní supermarket.


Rezervujte si pobyt na Istrii – perle Chorvatska >>.

Bijela Uvala, Istrie

Prosperující kemp s čistou pláží a křišťálově čistou vodou. Na pláži je volejbalové hřiště, tenisové kurty, minigolf a na moři hřiště vodní – velká atrakce zejména pro mladé. Několik venkovních bazénu s průzračnou vodou samozřejmě nechybí. Od rána do večera je navíc zajištěna zábava profesionálním týmem animátorů. Hosté se v kempu Bijela Uvala se mohou ubytovat komfortních mobilních domcích s klimatizací nebo plně vybavených stanech.

Vaši dovolenou v Camping Bijela Uvala vám zpříjemní několik restaurací. V kempu a okolí jsou také různé obchody, kde najdete chutné chorvatské speciality spolu s dalšími potravinami a čerstvým zbožím.

Rezervujte si svou nezapomenutelnou dovolenou >>

Premium Camping Zadar, Dalmácie

Celé jméno resortu je Falkensteiner Premium Mobile Homes and Camping Zadar. Nachází se přímo u pláže a nabízí moderní zařízení, jako je wellness centrum Acquapura se saunou a vířivkou, venkovní bazén se slunnou terasou a skluzavkami. Jak již název napovídá, ubytovat se lze jak v moderních, plně vybavených mobilních domcích, tak ve stanech.

Občerstvení tady nabízí svým hostům restaurace i bar. Jídlo v restauraci se podává na terase s výhledem na moře. Kemp disponuje i vlastních obchůdkem, kde si můžete nakoupit jídlo, tak všechny nezbytnosti pro příjemně strávenou dovolenou.

Rezervujte si své místo v luxusním kempu na Zadaru >>

Istra Premium Camping resort, Istrie

Pokud chcete svým dětem zařídit nezapomenutelnou dovolenou, vezměte je do tohoto luxusního kempu. Istra Premium Camping Resort se pyšní velkým aquaparkem o rozloze více než 1000 m2. K dispozici je pět různých bazénů pro děti i dospělé, nechybí ani spousta skluzavek a vířivka. V kempu je pro vás navíc připravena bohatá nabídka zábavních animačních programů. Ubytovat se v rezortu můžete v chatkách nebo karavanech.

V areálu Istra Premium Camping Resort najdete restauraci, pizzerii i bar, kde si budete moci pochutnat na grilovaných pokrmech i malém občerstvení.

Rezervujte si dovolenou v kempu s aquaparkem >>

Další tipy na dovolenou v Chorvatsku >>

Jsme VLaďka a Kamil, zkráceně VLK, a máme dohromady 4 děti. Milujeme cestování a baví nás svými výlety inspirovat ostatní rodiče a pomáhat jim nacházet zajímavá místa u nás i v zahraničí. Náš příběh si přečtěte zde >>

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *