fbpx
dovolená na ostrově Rhodos
Tipy na Dovolenou,  Tipy na dovolenou v Řecku

Rhodos s dětmi o letních prázdninách

Tip na letní dovolenou na ostrově Rhodos s dětmi v červenci o letních prázdninách v hotelu s aquaparkem za 5.158,-Kč/osobu (letenky+ubytování+snídaně+auto).

Rhodos je jedno z nejcharakterističtějších míst v celém Řecku a lze jej nepochybně považovat za jeho symbol. Slunce, které zde svítí více než 300 dní v roce, čisté pláže a mírné středomořské klima, činí z Rhodu ideální místo jak pro slunnou dovolenou, tak pro vodní sporty. Chladné dny začínají až v říjnu, zatímco od dubna se můžeme těšit na teplotu až 25 stupňů! A neměli byste zapomenout na tradiční řeckou kuchyni – mořské plody, moussaka nebo souvlaki.

Více o řeckých ostrovech si můžete přečíst tady >>

Vybíráme termín 24.7.-31.7.2020

Letenky k dispozici z polské Wroclawi do řeckého Rhodosu  za 5.312,- Kč (1.328 Kč /os) s polskou aerolinkou LOT. V ceně příruční zavazadlo i drobné občerstvení na palubě. Rezervovat můžete třeba na Momondo.cz.

Na výběr z ubytování je toho hodně v cenách již od 6.000 Kč za pobyt. Kompletní nabídka zde. My vybíráme pokoj se snídaní v hotelu uprostřed zahrad kousek od pláže, který mimo jiné vyniká i vlastním soukromým aquaparkem – Olive Garden Hotel za 13.036 Kč  (3.259 Kč /os /pobyt). Pokud se budete chtít trošku rozšoupnout, tak all-inclusive ve stejném hotelu vás vyjde na 22.602 Kč (5.650 Kč /os / pobyt).

Pro transfer z letiště na ubytování doporučujeme vypůjčení auta. Hlavně kvůli rozloze Kréty a množství památek, které nabízí, je auto velkou výhodou. Cena za týdenní pronájem auta začíná na 2.282 Kč/ týden. Rezervovat můžete třeba u Rentalscars.com

Pokud máte pocit, že cestování bez cestovky je komplikované, stejný hotel mají v nabídce i cestovky. Odkaz na něj tady >>

Suma sumárum letenky+ubytování+snídaně+pronájem auta = 5312 + 13036+ 2282 = 20.630,- Kč za letenky, ubytování se snídaní a auto na týden v hotelu s aquaparkem u pláže pro rodinu se 2 dětmi o letních prázdninách za týdenní dovolenou v Řecku na ostrově Rhodos, tj. 5.158,-Kč/os/pobyt. Za příplatek pak i all-inclusive.

POZN. Konečná cena může být nižší i vyšší, dle vašich konkrétních potřeb a požadavku na služby ubytovacího zařízení, letecké společnosti a půjčovny automobilů.

Jsme VLaďka a Kamil, zkráceně VLK, a máme dohromady 4 děti. Milujeme cestování a baví nás svými výlety inspirovat ostatní rodiče a pomáhat jim nacházet zajímavá místa u nás i v zahraničí. Náš příběh si přečtěte zde >>

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *