fbpx
zábavní park pod střechou
Dovolená a výlety v Polsku,  Kam na výlety,  Zábavní parky

Mandoria – zábavní park pod střechou

Zábavní parky jsou skvělým místem, kde se pobavit, zasmát a zažít i trochu adrenalinu. Bohužel je většina takových zařízení jen sezónní záležitostí. Ale co když existuje místo, kde se dá vyřádit celoročně? Jedním takovým místem je Mandoria – zábavní park pod střechou.

Booking.com

Lidé se odjakživa rádi bavili. Taková pouť byla vždy velkou obecní událostí. Děti se těšili na kolotoče, zamilovaní na střelnice a stánky s perníkovými srdci a maminky a babičky na to, až se sejde celá rodina u slavnostního obědu. A taková jedna pouť ročně je hodně málo. Proto se začaly objevovat zábavní parky.

I u nás v Čechách najdeme několik takových zařízení. Každé z nich je jedinečné a každé má své dané téma. Ale širší nabídku zábavních parků najdeme u svých sousedů hlavně v Německu a v Polsku. A právě tam vznikl nápad vytvořit zábavní park, který by byl otevřený celoročně.

Mandoria – Zábavní park pod střechou

Kolotoč, řetízkáč, loď, autodrom, šálky, střelnice a další atrakce, které známe hlavně z poutí můžeme od letošního roku najít v Polsku nedaleko města Lodž. Mandoria je zábavní park pro celou rodinu. Veškerá atrakce nejsou určené jen dětem, mohou na ně i dospělí.

Víkend v Lodži >>

V Mandorie vás přenese na pozadí městečka ze 16.století. Najdete kolotoče všech možných druhů a horskou dráhu, obří skluzavku, čluny a šlapadla na vodě, střelnici, labyrint, dům smíchu a mnoho dalšího. Potkáte tady mimo jiné i úžasné místní obyvatele a ochutnáte i vynikající mandorskou kuchyni.

Další tipy na výlety v Polsku >>

Jsme VLaďka a Kamil, zkráceně VLK, a máme dohromady 4 děti. Milujeme cestování a baví nás svými výlety inspirovat ostatní rodiče a pomáhat jim nacházet zajímavá místa u nás i v zahraničí. Náš příběh si přečtěte zde >>

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *