fbpx
Tipy na Dovolenou,  Tipy na dovolenou v Řecku

Dovolená na Korfu v červenci

Tip na prázdninovou dovolenou bez cestovky – řecký ostrov Korfu s dětmi v červenci za 4.759,-Kč/osobu (letenky+ubytování).

Řecký ostrov Korfu je pro rodinnou dovolenou ideální. To své si zde najde každý, od památek, nádherné přírody, písečných pláží, dobrého jídla až po místa kypící nočním životem (například městečko Kavos) nebo dětmi vyhledávaný Aquapark.

Co vidět na Korfu (nejen) s dětmi >>

Vybíráme termín 10.-17.7.2022

Letenky k dispozici z polských Katovic do řeckého Korfu za 7.614,- Kč (1.904 Kč /os) – cena s malým palubním zavazadlem. Za větší palubní zavazadlo (kufřík) je třeba si připlatit cca 1.200,-Kč/ za osobu. Více informací o zavazadlech tady >>. Rezervovat můžete přímo na stránkách aerolinek Wizz air nebo třeba na momondo.cz. Pokud jste členové jejich klubu, bude možná cena mírně nižší.

Korfu v červenci

Ceny ubytování pro tento termín se pohybují od cca 7.500 Kč pro 4 osoby za týden, pokud hledáme jen ubytování u pláže, úplná nabídka zde. My vybíráme čtyřlůžkové studio s bazénem kousek od pláže za 11.420,- Kč (tj. 2.855 Kč /os /pobyt) – Elli Marina Studios and Apartments.

Korfu v červenci
Elli Marina Studios and Apartments

Ubytování nabízí transfer s letiště za poplatek, takže pokud máte v plánu odpočívat na pláži, určitě jejich nabídku využijte. 

V jiném případě doporučujeme využití hromadné dopravy, která je na Korfu propracovaná a dá se s ní dostat kamkoliv. Výše uvedené ubytování je jen kousek od letiště, cesta tam vám zabere sotva půl hodiny. Více info na stránkách dopravce Greenbuses.gr>>

Nebo pak pronájmem auta, které využijete po celou dobu pobytu k návštěvě všech zajímavých míst a pláží na ostrově. Jen pozor, v průběhu letní sezóny ceny aut prudce stoupají. Rezervovat můžete třeba u Rentalcars.com

Suma sumárum 11.420 + 7.614 = 19.034,- Kč za ubytování ve studiu s bazénem poblíž pláže a letenky pro rodinu se 2 dětmi za týdenní zájezd na ostrově Korfu v červenci (cca 4.759,-Kč/os/pobyt). 

POZN. Konečná cena může být nižší i vyšší, dle vašich konkrétních potřeb a požadavků na služby ubytovacího zařízení, letecké společnosti a transferů z a na letiště.

Jsme VLaďka a Kamil, zkráceně VLK, a máme dohromady 4 děti. Milujeme cestování a baví nás svými výlety inspirovat ostatní rodiče a pomáhat jim nacházet zajímavá místa u nás i v zahraničí. Náš příběh si přečtěte zde >>

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *