Chorvatsko letecky o letních prázdninách

Chorvatsko je každoročně oblíbenou destinací českých turistů, kteří sem míří svými osobními vozy tradičně již před začátkem prázdnin. Proč si ale pro jednou tuto zdlouhavou cestu neulehčit a nevydat se tam pohodlně letadlem.

Vybíráme termín 30.7.-6.8.2022

Letenky k dispozici z polského Krakova do chorvatského města Dubrovník za 5.399,- Kč (1.350 Kč /os) – cena včetně velkého palubního zavazadla (více o zavazadlech). Rezervovat můžete přímo na stránkách aerolinek LOT nebo třeba na momondo.cz

Chorvatsko letecky

Ceny ubytování pro tento termín se pohybují od cca 11.000 Kč pro 4 osoby za týden, úplná nabídka zde. My vybíráme vybavený jednoložnicový apartmán s balkónem, výhledem a bazénem, situovaný kousek od pláže, obchodů i historického centra – Sunrise Apartments 2 za 15.983 Kč (3.995 Kč/os/pobyt).

Chorvatsko letecky
Sunrise Apartments 2

Ubytování je sice dražší, ale nabízí bazén a je ideální svou polohou. Pokud neplánujete cestovat za poznáním někam daleko v blízkosti apartmánu najdete jak historické centrum města Cavtat, tak autobusové nádraží a přístav pro případné vyjížďky lodí. Dopravu z 5km vzdáleného letiště vám na přání za poplatek zajistí majitelé ubytování.

Suma sumárum letenky+ubytování = 5.399 + 15.983 = 21.382,- Kč za letenky a ubytování v apartmánu s bazénem a výhledem na moře pro rodinu se 2 dětmi o letních prázdninách za týdenní dovolenou v Chorvatsku na předměstí historického Dubrovníku, tj. 5.346,-Kč/os/pobyt.

POZN. Konečná cena může být nižší i vyšší, dle vašich konkrétních potřeb a požadavku na služby ubytovacího zařízení, letecké společnosti a půjčovny automobilů. Toto je pouze vzorová kalkulace, ceny a dostupnost uvedených služeb se mohou v čase lišit.

Buďte první, kdo se dozví o našich nejnovějších tipech pro cestování s dětmi i bez nich.

Přihlaste se k odběru novinek!

Newsletter je spíše občasníkem. Nebudeme vás obtěžovat častěji než 1x týdně.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Napsat komentář