Černá Hora s dětmi v červnu

Tip na nejen rodinnou dovolenou před začátkem prázdnin v Černé Hoře s dětmi za 5.560,-Kč/osobu (letenky+ubytování+auto).

Černá hora je jedním z balkánských států a v posledních letech se stává čím dál tím populárnější. Říká se, že Černá Hora má jedny z nejkrásnějších pláží světa. Její pláže měří přes 70 km, a jsou na rozdíl od Chorvatska převážně písčité a oblázkové. Ale nejen moře je to, co vám může pobyt v Černé Hoře nabídnout. Určitě oceníte i nádhernou přírodu a historii této země.

Vybíráme termín 5.6.-12.6.2021

Letenky k dispozici z polské Wroclawi do černohorské Podgorici za 9.159,- Kč (2.290 Kč /os). – cena bez zavazadel. Pokud budete chtít přibalit alespoň palubní kufřík, cena se navýší zhruba o cca 1200 Kč/os. Výsledná cena letenek pak vyjde na 13.959,- Kč (3.490 Kč / os). Rezervovat můžete přímo na stránkách aerolinek Ryanair nebo třeba na momondo.cz

Černá hora s dětmi

Ceny ubytování pro tento termín se pohybují od cca 3.000 Kč pro 4 osoby za týden, úplná nabídka zde. My vybíráme pohodlný apartmán nedaleko pláže za 5.389,- Kč (tj. 1.347 Kč /os /pobyt) – Apartments Feniks.

Černá hora s dětmi

Pro transport z letiště na místo ubytování doporučujeme vypůjčení auta. Sice částka za pronájem auta na týden vám ukrojí velkou část rozpočtu, ale za tu svobodu pohybu a možnost poznávání okolí určitě stojí. Cena za týdenní pronájem auta začíná na 3.051 Kč/ týden. Rezervovat můžete u tady.

Černá hora s dětmi
Cs

Samozřejmě je zde i možnost využití letištního taxi. Ale díky poloze tohoto ubytování vychází cena za zpáteční cestu letištním taxi stejně jako zapůjčení vozidla na celý týden, tj. 2886,-Kč. Takže se tato varianta příliš nevyplatí.

Suma sumárum letenky+ubytování+pronájem auta = 13.959 + 5.389 + 3.051 = 22.399,- Kč za letenky, auto a ubytování v apartmánu blízko pláže pro rodinu se 2 dětmi za týdenní letní dovolenou s dětmi v Černé Hoře, tj. 5.560,-Kč/os/pobyt.

POZN. Konečná cena může být nižší i vyšší, dle vašich konkrétních potřeb a požadavku na služby ubytovacího zařízení, letecké společnosti a půjčovny automobilů.

Buďte první, kdo se dozví o našich nejnovějších tipech pro cestování s dětmi i bez nich.

Přihlaste se k odběru novinek!

Newsletter je spíše občasníkem. Nebudeme vás obtěžovat častěji než 1x týdně.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Napsat komentář