fbpx
Státy EU,  Tipy na Dovolenou,  Tipy na dovolenou v Chorvatsku,  Tipy na dovolenou v Itálii,  Tipy na dovolenou ve Španělsku

TOP 12 evropských kempů pro dovolenou s dětmi

Jednou ze nejoblíbenějších forem trávení dovolené bylo a stále je kempování. Ale zapomeňte na přespávání ve starých stanech a na tradičních místech, která znáte z dětství. Dneska vedou ultramoderní kempy, které se vyznačují dechberoucími vodními komplexy! V těchto kempech najdete i rozsáhlé animační programy pro děti, mnoho různorodých a bezpečných dětských hřišť a spoustu dalších vzrušujících atrakcí. Chorvatsko, Itálie, Slovinsko, Španělsko – to je jen několik z mnoha zemí, které mají co nabídnout. Níže je jen malá ukázka evropských kempů pro dovolenou s dětmi. 

Kemp La Masia

Provincie Girona, Katalánsko – Španělsko

Kemp La Masia

Tento kemp na severu Španělska je skvělou volbou nejen pro rodinnou dovolenou. Najdete tady vše na co si jen vzpomenete – bazény s vodními atrakcemi, dětská hřiště, několik restaurací, obchod, prostě kompletní vybavenost. Od pláže navíc leží jen 200m, takže pokud vás omrzí bazény, můžete je vystřídat za písečnou pláž a šumění moře. A nakonec další výhodou kempu je i vzdálenost od Barcelony, do jejího centra se autem dostanete za necelou hodinku jízdy.

Rezervace zde >>

 

Kemp Cisano – San Vito

Lago di Garda – Itálie

Cisano - San Vito

Tento kemp v severní Itálii přímo na břehu Gardského jezera nabízí jak soubor bazénu, tak i soukromou písečnou pláž. Kromě toho, že kemp sám o sobě nabízí množství zábavy od dětských hřišť až po řízené animace, je zajímavý hlavně svou polohou. Ze zařízení se jednoduše značenými stezkami a cyklostezkami dostanete do okolních historií protkaných městeček nebo nahoru do hor.

Rezervace zde >>

 

Kemping Park Soline

Dalmácie – Chorvatsko

Camping Park Soline

Je to malý rodinný kemp u křišťálově čistého dalmatského moře. Nachází se prakticky přímo u vody a je plný atrakcí! Dětské hřiště, plážový volejbal, stolní tenis … můžete vzít své děti na šlapadlo nebo zkusit plavbu po moři! Díky animačním programům se děti nebudou nudit a rodiče budou moci odpočívat na božské pláži a poslouchat zvuky šumícího moře.

Rezervace zde >>

 

Kemp Terme Čatež

Terme Čatež – Slovinsko

Terme Čatež

 

Tento kemp je opravdovým zážitkem pro rodiny s dětmi. Bydlíte v obrovském prázdninovém ráji plném bazénů a různých fantastických vodních aktivit! Líná řeka, bláznivé skluzavky, hřiště, hřiště pro více sportů, skvělé animační programy a ještě mnohem, mnohem víc! Na tento kemp budete jistě dlouho vzpomínat díky veškerému vybavení a zábavě, kterou nikde jinde nenajdete.

Rezervace zde >>

 

Kemping Village Rosapineta

Jadranská riviéra – Itálie

Village Rosapineta

Kemp Rosapineta je velký komplex situovaný v hustém borovém lese u Jaderského moře. Koupat se zde můžete v moderním bazénu nebo se ponořte do teplého moře. Sportovní nadšenci tady v tomto prázdninovém ráji najdou také něco pro sebe. Mohou si zahrát fotbal, basketbal nebo plážový volejbal. Nejmenší se rádi pobaví na dětském hřišti. Navíc se Rosapineta nachází blízko romantických Benátek.

Rezervace zde >>

Kemp Park Umag

Istrie – Chorvatsko

Kemp Park Umag

Tento velký rodinný kemp se nachází hned u pobřeží. K dispozici je skvělý bazén, množství restaurací, pizzerie a bar. Milovníci vodních sportů si tady jistě taky najdou něco pro sebe. Děti se zase zabaví na některém z dětských hřišť.

Rezervace zde >>

 

Kemp Bi Village

Istrie – Chorvatsko

Bi Village

Camping Bi Village jsou v tomto žebříčku skutečným klenotem! Jsou zde tři aquaparky, které se stanou oblíbeným místem nejen pro vaše děti. Lukostřelba, windsurfing, fotbal a dokonce i velkolepé večerní představení jsou jen malý výčet z toho, co tady může vaše rodina zažít. Dobře vyškolení animátoři vás provedou různými aktivitami, kterých se vaše děti jistě rádi zúčastní. A rodiče si budou moci odpočinout na pláži nebo na prostorných terasách. 

Rezervace zde >>

 

Kemp Fabulous Village

Řím – Itálie

Kemp Fabulous Village

Jedná se o krásný italský kemp poblíž Kolosea, méně než 15 km od Říma. Nachází se v borovém lese a poskytuje tak spoustu osvěžujícího stínu. Najdete tady krásné bazény, vodní atrakce, dětské hřiště a mnoho dalšího! Děti budou si zamilují místní animace. Můžete si tady zahrát plážový volejbal nebo vyzkoušet fotbal – může to být velmi aktivní dovolená!

Rezervace zde >>

 

Kemp Bijela Uvala

Istrie –  Chorvatsko

Kemp Bijela Uvala

Jedná se o jeden z nejkrásnějších kempů na istrijském poloostrově. Nachází se přímo u krásného moře s křišťálově čistou vodou. Dopřejte si rodinnou snídani na slunné terase s výhledem na azurové Jaderské moře a pak jděte k bazénu nebo na pláž! Na vaše děti tady čeká spousta fantastických dobrodružství!

Rezervace zde >>

 

Kemp Torre de la Mora

Costa Dorada – Španělsko

Torre de la Mora

Torre de la Mora je malý prázdninový ráj přímo na pobřeží Středozemního moře. Rochnění se v bazénu nebo třeba stavění hradů z písku na pláži? Děti se mohou pobavit na hřištích, hrát elektronické hry, využívat fantastická multifunkční sportovní hřiště, ale hlavně – relaxovat a zažít kouzlo skutečné španělské dovolené. Ve svém volném čase navštivte nedaleké město Tarragona, ve kterém mimo jiném naleznete ruiny amfiteátru, který je na seznamu světového dědictví UNESCO.

Rezervace zde >>

 

Kemp Norcenni Girasole Village

Toskánsko – Itálie

Norcenni Girasole Village

Tento obrovský prázdninový ráj je ideální pro rodiny s aktivními dětmi! Park se šesti bazény a línou řekou, množstvím hřišť, lanový park, fantastické trampolíny, bláznivé závody čtyřkolek – to je jen několik z mnoha atrakcí, které na vás tady čekají. Využijte animační programy, jděte do zábavního parku, vyzkoušejte své dovednosti v elektronických hrách … Nebo objevte nádherná kouzla Toskánska, vždyť do romantické Florencie je to odsud zhruba 30 kilometrů!

Rezervace zde >>

 

Kemp Park Albatros Village

Toskánsko – Itálie

Camping Park Albatros je skutečným toskánským diamantem mezi kempy! Nabízí spoustu zábavy a atrakcí. Kvalitní vybavení, blízkost pláže, relaxace v bazénech … a je jich šest, včetně čtyř lagunových, jednoho olympijského … A úžasné tobogány! Vaše děti odtud nebudou chtít odejít – zamilují si místní animace, dětská hřiště a fantastický lanový park. Dovolená v tomto kempu je jako splněný prázdninový sen!

Rezervace zde >>

 

Jsme VLaďka a Kamil, zkráceně VLK, a máme dohromady 4 děti. Milujeme cestování a baví nás svými výlety inspirovat ostatní rodiče a pomáhat jim nacházet zajímavá místa u nás i v zahraničí. Náš příběh si přečtěte zde >>

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *