Bulharsko v červnu třeba s all-inclusive

Tip na levnou dovolenou, tentokrát Bulharsko v červnu pro rodinu se 2 dětmi za all-inclusive zájezd v ceně 6.106,-Kč/osobu (letenky+transfer+ubytování+jídlo).

Bulharsko je ideální destinací pro rodinnou dovolenou.  Tato země se pyšní nejen dlouhými písečnými plážemi, ale i nádhernou přírodou ve vnitrozemí. Jeho vyhlášené Slunečné pobřeží patří k nejvyhledávanějším destinacím. Nabízí nejen kilometry písečných pláží, ale i množství historie a zábavy. Najdete tady na malé ploše hned několik zábavní parků a aquaparků. Pokud se jedná o jídlo, ceny jsou přibližně stejné jako u nás, včetně nabídky restaurací. Navíc Bulharsko přináší výhodu i těm, kteří chtějí někam vycestovat na vlastní pěst a bojí se, že se svou neznalostí angličtiny narazí. Tady to tak není, česko-rusky, rukama, nohama úplně bez problémů.

53359fb4081e6

Vybíráme termín 19.6.-26.6.2023

Letenky k dispozici z polských Katowic do bulharského Burgasu za 8.155,- Kč (2.039 Kč /os). – cena s batohem na zádech. Za příplatek nějakých 1.500,- Kč (300 zl) na osobu si pak můžete nejen vybrat místo v letadle, ale vzít si i odbavený 20kg kufr (sleva pro rodiny). Rezervovat můžete přímo na stránkách aerolinek Wizz air nebo třeba na momondo.cz

Bulharsko v červnu

Na výběr z ubytování je toho hodně v cenách již od 4.000 Kč za pobyt v apartmánu s bazeném. Kompletní nabídka zde. My vybíráme rodinný pokoj v hotelu včetně all-inclusive stravy s bazénem a aktivitami pro děti, nedaleko pláže a aquaparku – Complex Sunrise by HMG za 14.258 Kč  (3.565,- Kč /os /pobyt).

Bulharsko v červnu
Complex Sunrise by HMG

Tento resort má v nabídce i vlastní transfer z letiště a to za poplatek. Pokud si o něj do hotelu napíšete, určitě se dohodnete.

V jiném případě doporučujeme předem si objednat letištní taxi. Po příletu na vás v uvedený čas bude čekat řidič a vaším jménem na tabulce, naloží vás i s kufry do taxíku a vyloží přímo před hotelem. To stejné i při zpáteční cestě. Rezervaci taxi provedete jednoduše v češtině, můžete si domluvit i dětskou autosedačku, pokud máte menšího prcka a zaplatíte předem platební kartou. Jednoduše z pohodlí domova během pár kliků. Za zpáteční cestu pro 4 osoby tak zaplatíte 2.010,-Kč.

Bulharsko v červnu

Samozřejmě pronájem automobilu je možný i v Bulharsku, hlavně pokud plánujete vyrazit na výlety někam dál. Rezervovat můžete třeba zde.

Naše zkušenost s letní dovolenou v Bulharsku jako s cestovkou >>

Suma sumárum letenky + ubytování + all-inclusive strava + 2x taxi (tam i zpět) = 8.155 + 14.258 + 2.010 = 24.423,- Kč za letenky, taxi, ubytování, jídlo a pití v hotelu s bazénem u pláže pro rodinu se 2 dětmi za týdenní letní dovolenou s dětmi v Bulharsku na Slunečném pobřeží, tj. 6.106,-Kč/os/pobyt.

POZN. Konečná cena může být nižší i vyšší, dle vašich konkrétních potřeb a požadavků na služby ubytovacího zařízení, letecké společnosti, transferů z a na letiště a rozdílů v aktuálních měnových kurzech.

Buďte první, kdo se dozví o našich nejnovějších tipech pro cestování s dětmi i bez nich.

Přihlaste se k odběru novinek!

Newsletter je spíše občasníkem. Nebudeme vás obtěžovat častěji než 1x týdně.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Napsat komentář