fbpx
Bulharsko s dětmi - Vlk na cestách
Tipy na Dovolenou,  Tipy na dovolenou v Bulharsku

Bulharsko s dětmi v červenci all-inclusive

Tip na levnou letní all-inclusive dovolenou s dětmi u moře v červenci, Bulharsko – Zlaté písky za 5.883,-Kč/osobu (letenky+transfer+ubytování+all-inclusive strava).

Bulharsko je ideální země pro rodinnou dovolenou.  Tato země se pyšní nejen dlouhými písečnými plážemi, ale i nádhernou přírodou ve vnitrozemí. Konkrétně Zlaté písky patří mezi turisty k Top vyhledávaným destinacím. Navíc Bulharsko přináší výhodu i těm, kteří chtějí někam vycestovat na vlastní pěst a bojí se, že se svou neznalostí angličtiny narazí. Tady to tak není, česko-rusky, rukama, nohama úplně bez problémů. Pokud se bude chtít dostat i mimo turistické resorty, doporučujeme navštívit nedaleké město Varna. Patří mezi jedno z našich v Evropě nejoblíbenějších, článek o něm si můžete přečíst třeba tady.

Vybíráme termín 18.7.-25.7.2020

Letenky k dispozici z rakouské Vídně do bulharské Varny za 9.892,- Kč (2.473 Kč /os). – cena včetně malého 8kilového palubního zavazadla a drobného občerstvení na palubě letadla .Rezervovat můžete přímo na stránkách rakouských aerolinek Austrian nebo třeba na momondo.cz. Ano, na stejný termín nabízí společnost Laudamotion ještě levnější letenky, ale pouze s malým zavazadlem velikosti dámské kabelky a pokud vezmeme v úvahu příplatek cca 1000Kč/osobu za 1 malé palubní zavazadlo, Austrian vyjde levněji.

Na výběr z ubytování je toho hodně v cenách již od 7.000 Kč za pobyt a all-inclusive dokonce od 10.500 Kč. Kompletní nabídka zde. My vybíráme pokoj v hotelu s bazénem a dětským koutkem, nedaleko pláže – Detelina Hotel za 13.239 Kč  (3.310 Kč /os /pobyt včetně all inclusive).

Výše uvedený resort se nachází zhruba 16 km od letiště a nabízí vlastní letištní transfer za poplatek.

Ale v Bulharsku není problém využít ani služeb taxi, které je tady o dost levnější oproti cenám v Česku, nástupní taxa je 1 leva (=cca 13Kč) a cena za km v průměru 0,85 leva. Cena taxíkem do hotelů by vás měla vyjít v přepočtu cca 200 Kč, což je slušná částka za pohodlný transfer. Jen pozor na nezapnutý taxametr, i tady se to děje a těžko se pak hádat.

Samozřejmě pronájem automobilu je možný i v Bulharsku, hlavně pokud plánujete vyrazit na výlety někam dál. Rezervovat můžete třeba zde.

Suma sumárum letenky+ubytování+all-inclusive stravování+2x taxi (tam i zpět) = 9.892 + 13.239 + 2×200 = 23.531,- Kč za letenky, taxi, ubytování a all-inclusive stravu v hotelu s bazénem u pláže pro rodinu se 2 dětmi za týdenní letní dovolenou v Bulharsku na Zlatých pískách, tj. 5.883,-Kč/os/pobyt.

POZN. Konečná cena může být nižší i vyšší, dle vašich konkrétních potřeb a požadavku na služby ubytovacího zařízení, letecké společnosti a půjčovny automobilů.

 

Jsme VLaďka a Kamil, zkráceně VLK, a máme dohromady 4 děti. Milujeme cestování a baví nás svými výlety inspirovat ostatní rodiče a pomáhat jim nacházet zajímavá místa u nás i v zahraničí. Náš příběh si přečtěte zde >>

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *