fbpx
Tenerife s dětmi - Vlk na cestách
Tipy na Dovolenou,  Tipy na dovolenou ve Španělsku

Tenerife s dětmi přes Velikonoce

Tip na dovolenou na Tenerife s dětmi přes Velikonoce v jednoložnicovém apartmánu s výhledem na moře za 6.247,-Kč/osobu (letenky+ubytování+auto).

Kanárské ostrovy vynikají svým ideálním klimatem, které je předurčuje k dovolenkové destinaci po celý rok. Sedm Kanárských ostrovů se chlubí stejným počasím, které se tady drží celoročně konstantní. Teploty se pohybují v rozmezí 20 – 30°C. Moře je sice díky Atlantiku o něco studenější než voda ve Středozemním moři, ale to neznamená, že se v něm nedá koupat.  Pokud vám příjde atlantická voda studená, alternativou jsou hotelové bazény, kde se dá koupat po celý rok.

Vybíráme termín 18.4.-25.4.2019

Letenky k dispozici z polského Krakova na Tenerife za 11.198,- Kč (2.800 Kč /os) – v ceně pouze kabelka nebo malá taška– Momondo.cz. Příplatek za místenky a malá palubní zavazadla do 10kg pro všechny 4 osoby dalších 2.400,- Kč (600 Kč/os.)

Momondo.cz - Vlk na cestách
Momondo.cz

Na výběr z ubytování je toho v tomto termínu hodně, nejlevnější i s bazénem vychází na cca 7.500,- Kč /4 osoby /pobyt. Úplná nabídka dostupného ubytování na Tenerife pro tento termín zde.  My jsme rozmazlení, takže vybíráme jednoložnicový apartmán s bazénem a s úžasným výhledem na moře, navíc poblíž prosnulého Loro parku, který zaujme nejen děti, ale i rodiče –Apartamentos Playa de Los Roques za 9.492 Kč (2.373 Kč /os /pobyt).

Apartamentos Playa de Los Roques - Vlk na cestách
Apartamentos Playa de Los Roques
Loro parque - Vlk na cestách
Loro Parque

Pro transfer z letiště na ubytování je v tomto případě nejlepší si vypůjčit auto, díky čemuž si budete moci v průběhu pobytu projet ostrov celý. Dálnice na Tenerife spojuje severní část ostrova s jižní a je neplacená. A na ostrově je rozhodně hodně věcí k vidění.  Cena za týdenní pronájem auta začíná na krásných 1.895 Kč/ týden.  Rezervovat můžete u Rentalscars.com nebo u kanárských Cicar.com. V případě výběru ubytování poblíž letiště je možno využít i služeb taxi, ceny jsou přibližně stejné jako u nás.

Rentalcars.com - Vlk na cestách
Rentalcars.com

Suma sumárum 13.598 + 9.492 + 1.895 = 24.985,- Kč za ubytování v apartmánu s bazénem a výhledem, letenky vč.malých palubních zavazadel a “fakultativní výlety”(vlastní auto) pro rodinu se 2 dětmi za týdenní zájezd na Tenerife (cca 6.247,-Kč/os/pobyt).

Jsme VLaďka a Kamil, zkráceně VLK, a máme dohromady 4 děti. Milujeme cestování a baví nás svými výlety inspirovat ostatní rodiče a pomáhat jim nacházet zajímavá místa u nás i v zahraničí. Náš příběh si přečtěte zde >>

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *