fbpx
Mallorca - Vlk na Cestách
Tipy na Dovolenou,  Tipy na dovolenou ve Španělsku

Prázdninová Mallorca s dětmi

Tip na nejen rodinnou dovolenou hned na začátku prázdnin na ostrově Mallorca s dětmi  za 6.607,-Kč/osobu (letenky+ubytování+auto).

Mallorca je jeden ze středomořských ostrovů, které stojí za návštěvu. Převládá zde slunečné počasí, teploty vzduchu těsně před začátkem hlavní letní sezóny jsou příjemně vysoké (kolem 28°C). Nesčetné pláže lákají na koupání a teplota moře v červnu je od 22°C.

Vybíráme termín 26.6.-4.7.2018

Letenky k dispozici z rakouské Vídně do španělské Palma de Mallorca za neuvěřitelných 3056,- Kč (764 Kč /os) – v ceně příruční zavazadlo. Letenky za stejnou cenu jsou z Vídně dostupné i na další termíny. Rezervovat můžete třeba na momondo.cz

Momondo.cz - Vlk na cestách
Momondo.cz

Na výběr z ubytování je toho dost, ale spíše ve vyšších cenových hladinách. My vybíráme luxusní plně vybavený apartmán v 3* hotelu 10 minut od pláže, který mimo jiné nabízí 8 různých bazénů, několik různých restaurací, bohatý zábavní program pro děti i dospělé, včetně show na velké venkovní scéně, motokáry, 7 tenisových kurtů a squashové kurty. Hotel navíc aktuálně nabízí v tomto termínu cenové zvýhodnění na ubytování – Bellevue Club za  22.598 Kč (5.650 Kč /os /pobyt).

Bellevue Club - Vlk na cestách
Bellevue Club

Pro transfer z letiště na ubytování doporučujeme vypůjčení auta, díky čemuž si budete moci v průběhu pobytu projet ostrov celý. Cena za týdenní pronájem auta začíná na krásných 772 Kč/ týden. Rezervovat můžete u Rentalscars.com

Rentalcars.com - Vlk na cestách
Rentalcars.com

Pokud nejste fandové pronájmu aut. Můžete využít pohodlný placený letištní trasfer, kdy vás společnost vyzvedne na letišti, odveze až před hotel po zkončení pobytu zase zpět a to úplně bez starostí. Jednou takovou společností je třeba Hoppa.com , kde cena za 4 osoby za transfer tam i zpět bude cca 1.250 Kč (43,93 britských liber).

Hoppa.com - Vlk na cestách
Hoppa.com

Suma sumárum 3.056 + 22.598 + 772 = 26.426,- Kč za ubytování ve 3* luxusním resortu se širokým vyžitím, letenky a “fakultativní výlety”(vlastní auto) pro rodinu se 2 dětmi za 8 denní zájezd na ostrově Mallorca (cca 6.607,-Kč/os/pobyt).

Jsme VLaďka a Kamil, zkráceně VLK, a máme dohromady 4 děti. Milujeme cestování a baví nás svými výlety inspirovat ostatní rodiče a pomáhat jim nacházet zajímavá místa u nás i v zahraničí. Náš příběh si přečtěte zde >>

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *