Velký přehled Aquaparků v Polsku

Chystáte se do Polska k našim severním sousedům, milujete vodní hrátky a nemáte představu kam za nimi zajít?

3d obal

Právě pro vás jsme sepsali seznam vodních parků na území Polska. A protože jich je dohromady docela dost, dohromady 27, nevešlo by se nám to do jednoho článku. Proto nám z toho vznikla tato brožurka, kterou nabízíme ke stažení ZDARMA. Stačí jen vyplnit níže přiložený formulář a Velký přehled Aquaparků v Polsku přijde přímo na váš email. A kdyby jste jej náhodou ve vaší emailové schránce nenašli, zkuste prozkoumat i další složky vaši elektronické pošty jako jsou Hromadné zprávy/ Nevyžádaná pošta / Newsletters/ Promoakce/ Spam .

Další tipy na výlety nejen do Polska najdete tady

Buďte první, kdo se dozví o našich nejnovějších tipech pro cestování s dětmi i bez nich.

Přihlaste se k odběru novinek!

Newsletter je spíše občasníkem. Nebudeme vás obtěžovat častěji než 1x týdně.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

4 komentáře u „Velký přehled Aquaparků v Polsku“

  • Evi, stačí zadat do velkého modrého okénka (na této stránce rolujte kousek nahoru) vaši emailovou adresu a odkaz ke stažení vám obratem přijde do emailové schránky. Mezi odeslanou poštou vaši zprávu nevidím, takže jste si o brožurku ještě nezažádala ;-). Kdyby jste i potom email ode mě ve své schránce neviděla, projděte si i složky Spam/Nevyžádaná pošta/Reklamy/Newsletters, občas tam někomu zpráva ode mě zapadne. A pokud by vám i přes to email nedorazil, napište mi na vladka@vlknacestach.cz a já se na to podívám.

   Odpovědět
  • Dobrý den Ivi.
   Seznam aquaparků získáte zadáním vaší emailové adresy do velkého modrého okénka (na této stránce rolujte kousek nahoru) a odkaz ke stažení vám obratem přijde do emailové schránky. Mezi odeslanou poštou vaši zprávu nevidím, takže jste si o brožurku ještě nezažádala ;-). Kdyby jste i potom email ode mě ve své schránce neviděla, projděte si i složky Spam/Nevyžádaná pošta/Reklamy/Newsletters, občas tam někomu zpráva ode mě zapadne. A pokud by vám i přes to email nedorazil, napište mi na vladka@vlknacestach.cz a já se na znova to podívám.

   Odpovědět

Napsat komentář